Ringside Doctor, bu yılın başlarında sarsıntı

teşhis edemediği konusunda hakaret için 385.000 dolar ödül verdiSSION Kararın 130-185 paragrafını okumanızı öneririm.

Sanıkların Kısa Makalesini Bulunurken ve 385.000 $ ‘lık Zararları Değerlendirirken Adalet McCallum aşağıdaki nedenleri sundu:

Benim görüşüme göre, Dr O’Neill’in imputasyonlarında yakalanan kısa makalenin hakaret duygusu, bir görüş ifadesi olmaktan ziyade açıkça gerçek olarak aktarıldı. Gerçekten de, saygılı görüşüme göre, aksine görüş zar zor tartışılabilir. Kısa makale “Danny Green’in beynin Anthony Mundine’ye karşı kanaması olduğunu” açıklamasını içeriyordu; “Kanayan beyni olan bir boksör…” olduğunu; “Gösterilebilir gerçekte, gece böyle görünen beyin hasarı vardı…”; ve “[Rings doktorlarından] biri olan Dr. Lou Lewis… şüpheleri yoktu, Green’in sarsıldı”; “Ve daha sonra Green tarafından onaylandığı gibi haklıydı.”

Benim görüşüme göre, bu iddialar açıkça gerçeklerin ifadeleri olarak anlaşılacak ve bu konuda endişe verici gerçek, Bay Fitzsimons’ın sert görüşü için tesisleri oluşturacaktı…

Dr O’Neill, bu davanın iftira davaları için bir ödül garanti ettiğini ileri sürmektedir. Bunun bir profesyonele karşı en büyük imputasyonların kitle iletişim araçları olduğunu ifade ediyor.

Dr O’Neill şikayetçi konularda adlandırılmış olsaydı, menzilin üstündeki bir miktarın verilmesi gerektiğini kabul ediyorum. Yine de bunun çok büyük bir hakaret olduğundan memnunum. Hasar, Dr O’Neill’in meslektaşları ve arkadaşları arasında açıkça yayıldı ve bazı mahallelerde güvenilir bir şekilde güvenilirliğine zarar veriyor. Yukarıdaki nedenlerden dolayı sanıklar tarafından güvenen hafifletme konularını reddediyorum.

Bu konuları dikkate alarak, Dr O’Neill’in zararlarını 385.000 dolarlık olarak değerlendirirdim. Genel zararda 350.000 dolar vererek ve ağırlaştırılmış hasarlar için% 10 ekleyerek bu miktara ulaştım.

Tarafları ihtiyati tedbir ve maliyetler olarak duymak gerekecektir.

Bu kararın davacı için 385.000 $ ‘lık olarak girildiğini satın alıyorum.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlgili

Rings Doktorlar Derneği, 31 31, 2018 yılı “Güvenlik Çalışmaları” nın sarsıntı yönetimi konsensüs bildirimini yayınladı
Veriler, çıplak eklem boksunun eldivenli dövüşten daha düşük sarsıntı oranına sahip olduğunu ortaya koyuyor 24 Kasım 2020in “Güvenlik Çalışmaları”
NYSAC’ın baş tıbbi memuru, boks ve MMAjune 20, 2019’da standart sarsıntı taraması çağrısında

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.