2 Basit ve Kolay Yağ Kaybı Sırları

Tom Venuto onu kaybetti mi? Şimdi “zahmetsiz” yağ kaybından mı bahsediyor? Tom Venuto, hile, heves ve “hızlı ve kolay” düzeltmelere karşı konuşurken yıllarca sıkı çalışma, kalıcılık ve öz disiplin hakkında vaaz veren vücut geliştiricisi değil mi? Neler oluyor? Venuto karanlık tarafa geçti mi? Hayır, endişelenme, hiçbir iş olmadan seni yağ eritebileceğimi beyan etmeye başlamadım. Bununla birlikte, bugün sizin için tamamen ücretsiz önerim var ve yağ kaybınızın çok daha zahmetsiz görünmesi doğru olacağına söz veriyorum. Psikolojik düzeyde sadece basit ve kolay olabilir, ama hey, tüm fikir değil mi? 1. Eğitimi eğlenceli hale getirin

42 yaşındayken, arkadaşım John Bartlett,% 41 vücut yağıyla “240 kiloluk fiziksel karmaşa” olarak tanımladığı şeyden, kas höyükleri ve altı paket abs (Shreddedmuscle.com) ile 175 kiloluk bir vücut geliştiricisine dönüştürdü.

Beklenmedik bir kısmı, bir spor salonunda asla “kardiyo” yapmadı. John, Arizona’nın kırmızı, kayalık tepelerinde yaşıyor. Ağırlık kaldırmasına ek olarak, John Mountain bazı durumlarda günde bir veya iki saat boyunca bisiklete bindi. Çok kalori mi yakıyordu? Emin ol. “Çok çalışıyor mu?” Bunun “iş” tanımınıza bağlı olmasını bekliyorum.

Bazen eğlence ve “eğlenceli hobiler” en önemli kalori brülörleriniz olabilir. Yağ kaybının sadece bir spor salonunda kardiyo makineleri gibi belirli bir mod veya egzersiz türü yaparak meydana gelebileceğine inanıyorsanız (hoşlanmasanız bile), o zaman henüz enerji dengesi denkleminin önemini kavradınız ve siz ‘E kolayca can sıkıntısı ve terk ile sonuçlanabilecek seçimlerinizi sınırlamak. Vücudunuz kalorileri nasıl yaktığınızı umursamıyor, sadece onları yakmanız gerekiyor.

Bir program son derece etkili ve verimli olabilir, ancak düzeninize uymuyorsa veya yaşam tarzınızın bir parçası olarak benimsemek çok aşırı (veya sıkıcı) ise, sonunda sizi başarısızlığa uğratır. Başarı için her zaman sıkı çalışma gereklidir, ancak bazı insanlar için, iş ve oyun arasındaki çizgi bulanıklaşmıştır, çünkü eğitimlerinden çok memnun olurlar. Bazı durumlarda, zevk bile tutkuya dönüşüyor.

İşte iyi bir soru: Çok fazla kalori yakmak ve bu süreçte eğlenmek için ne yapabilirsiniz? Seçimleriniz pratik olarak sınırsız. Dövüş sanatları, balo salonu dansı, takım sporları, yürüyüş, plaj voleybolu? Sihirli yağ yakma egzersizi yok, bu yüzden “tek” aramayı bırak. Çok fazla kalori yakarsa, daha yalın olmanıza yardımcı olacaktır. Kutudan düşünmeye başlayın.

2. Düşük kalorili, sağlıklı gıda tadını iyi yapın

Yağ kaybının talaş gibi tadı olan mülayim tavşan yiyecekleri içeren bir diyete ihtiyacı olduğunu düşünüyorsanız, daha fazla yanılamazsınız. Yağ yakıcı yiyecekler kesinlikle lezzetli olabilir! Herkesten daha iyi bilmeliyim çünkü yıllarca, yalın olmak için% 100 “temiz” yemeniz gerektiğine inanmadım, aynı zamanda kendi kendine fedakarlık ve benlik noktasına kadar sade, yumuşak yiyecekler yemeniz gerektiğine inandım -Birleme. (Yanılmışım.)

Gerçek şu ki, aslında en azından birçok insanın standartlarına kıyasla oldukça sıradan ve çok kolay bir yemek planı seçiyorum. Bir vücut geliştiricisi olarak, yemek yemeye alıştım. Ama Jersey’den normal bir ahbap değil, bir tür cyborg olduğumu söyleyen söylentilerin aksine, (normal bir ahbapım, yemin ederim!), Lezzetli yemekleri seviyorum ve iyi bir yemekten memnunum herhangi biri.

Dahası, birçok insanın benden çok lezzetli yiyecek ve beslenme çeşitliliği talep ettiğini ve kir gibi tadı gıdalara ihtiyaç duyan herhangi bir diyetin dayanmayacağının farkındayım. Dinle, eğer benim gibi kendi kendini yerine getirilen bir mutfak kukla, ağız sulandırma, lezzetli düşük kalorili sağlıklı yiyeceklerin nasıl pişirileceğini öğrenebilirse, o zaman herkes yapabilir! Yetişkin hayatımın birçoğu için kendime hayatımı kurtarmak için yemek yapamayacağımı söyledim ve öğrenmeye meyilli değildim. Benim için dönüm noktası, müşterilerimi ve Inner Circle üyelerimi araştırdığım zamandı ve hepsi lezzetli tarifler istedi. Nasıl yemek yapacağımı öğrenmemi istediler! bil bakalım ne oldu? KOLAYDI! Düşük karbonhidrat, yüksek karbonhidrat veya aralarında herhangi bir yerde yer almanız önemli değil, hayatınız boyunca hiç yemek pişirmemiş olsanız bile, her gün lezzetli yemekler oluşturabilirsiniz. Bu sadece diyetinizin zahmetsiz gibi görünmesini sağlamakla kalmaz, aynı zamanda beslenme programınız zevkli hale gelir ve düşük kalorili yemeklerinizi dört gözle bekliyorsunuz!

Yaklaşan bültenlerde sağlıklı ve lezzetli yemek pişirme hakkında çok daha fazla öneri yayınlayacağım. Şimdilik, sadece zihninizi açmak ve yiyecek hakkında farklı düşünmenize başlamak için bir noktaya değinmek istedim:

Çeşitlilik sağlamayan bir diyet seçerseniz veya talaş gibi tadı gibi yiyecek yemeye zorlayan bir diyet seçerseniz, diyetin kısa vadede yağ yakması için ne kadar etkili olduğu önemli değilse, yapışmanıza yardımcı olmak için çok elverişli olmayacak Programınız uzun mesafe üzerinde.

Eğitiminizi eğlenceli hale getirin ve yemeğinizi iyi hale getirin – yaptığı farktan etkileneceksiniz!

Yağın doğal olarak nasıl yakılacağını öğrenmek isterseniz – uyuşturucu veya yağ brülör hapları olmadan – BU’yu ziyaret edinRN Fat Web Sitesi.

* Bu kısa makale IronMagazine.com’a özeldir, önceden rıza olmadan herhangi bir biçimde çoğaltma kesinlikle yasaktır.

Tamamen ücretsiz bir kitap alın, inatçı yağdan kurtulmayı öğrenin ve ziyaret ederek metabolizmanızı turbo-şarj edin: www.burnthefat.com

Tom Venuto’nun tam kas geliştirmesi için, yağ yakma sistemi buraya tıklayın!

Tom’un 140 makalesi var ve Ironman Magazine, doğal vücut geliştirme, kas gelişimi, kas zine, erkek ve erkek egzersizleri için egzersizde yer aldı. Tom, Global-fitness.com’un yağ kaybı uzmanı ve femalemuscle.com için Beslenme Editörüdür ve makaleleri tam anlamıyla birçok web sitesinde düzenli olarak yer almaktadır.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.