3 Ayesha Curry’nin Yeni Yemek Kitabı’ndan

Sağlıklı Hafta Gecesi Tarifleri Fark etmediyseniz, Ayesha Curry bugünlerde öldürüyor. Stephen Curry’nin muhteşem basketbol karısı, tarifler, videolar ve sassy yürümeye başlayan Riley ve kız kardeşi Ryan’ın çok sevimli fotoğrafları içeren her zaman güzel bir yaşam tarzı blogu vardı. Ama son zamanlarda, bu akıllı ve inanılmaz fotojenik bayan onu mutfakta ciddi şekilde hızlandırıyor. Yıldız şefi Michael Mina ile bir San Francisco pop-up restoranı işletiyor. Meşgul aileler için bir yemek dağıtım hizmeti başlatıyor. Bu sonbaharda bir gıda ağı pişirme şovu için imzalandı.

Ve bugün Curry ilk yemek kitabını piyasaya sürüyor. Tecrübeli yaşam: Yemek, aile, inanç ve iyi beslenmenin zevki mutfağa adım atmanızı ve Curry’lerle evde yemek yapmanızı sağlar. Tarifler, Jamaikalı, Afro -Amerikan, Güney lezzetleri ile zengin kültürel mirasını yansıtır. Profesyonel bir sporcuyla evli ve smoothies, salatalar ve birkaç sinsi anne taktikleri ile sağlıklı dokunuşlar var, hamurlara tohum kaydırıyor, keten içinde tavuk ihaleleri yuvarlıyor veya bir smoothie’ye bir avuç lahana eklemek, çocukları almak için (ve kocalar) yeşilliklerini yemek. Ama aynı zamanda annesinin kahverengi şeker tavuğu ve babasının köfte (en iyi özel günler için kurtarılmış) gibi çok fazla konfor yiyecek var. Bu, karışımda bazı tatlı hikayeler ve anılar bulunan aile favorilerinden oluşan bir koleksiyon.

Çok sayıda proje ve kalıcı bir mahkeme koltuğu ile, Curry’nin programları delirse bile profesyonel bir top oyuncusu ve iki sevimli çocuğu beslemek için zamana sahip olması olağanüstü. Ve öğle yemeğinde muz almak için şanslı hissettiği günler olduğunu itiraf ediyor. Curry, “Kocam ve ben, yirmili yaşlarımızda sadece hepsini anlamaya çalışıyoruz ve her şeyden önce, küçük ailemizi inanç ve sevgi dolu mutlu, sağlıklı bir evde yetiştirdiğimizden emin olun” diyor. .

Curry yeni yemek kitabındaki tüm tarifleri sevse de, sağlıklı favorilerinden üçünü Fitbit okuyucularıyla paylaşmaktan çok memnun. Bir şampiyon gibi yiyebilmeniz için yoğun hafta içi haftalar için birkaç hızlı ve sağlıklı akşam yemekleri ve bir slam-dunk makarna için tıklayın.

Yaz Squash & Zucchini ile kayısı sırlı somon için tam tarifi alın.

Maydanoz soslu ızgara baharatlı tavuk ve kuşkonmaz için tam tarifi alın.

Oyun günü makarna için tam tarifi alın.

Fotoğraflar: Telif Hakkı © 2016 By Little, Brown ve Company

Bu bilgi sadece eğitim amaçlıdır ve tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık problemini veya durumu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviyeleri almadan veya yeni bir fitness rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuza danışın.

Becky Duffett

Becky Duffett, Fitbit için katkıda bulunan bir beslenme editörü ve iyi yemek tutkusu olan bir yaşam tarzı yazarıdır. Eski bir Williams-Sonoma yemek kitabı editörü ve San Francisco Cooking School mezunu, düzinelerce yemek kitabı ve çok sayıda tarif düzenledi. City Living onu bir spin bağımlısına dönüştürdü – ama yine de bir ata binmeyi tercih ediyordu. San Francisco’daki en şirin mahallede yaşıyor, hafta sonları çiftçi pazarında geçiriyor, fırında okumaya çalışıyor ve arkadaşlar için büyük akşam yemekleri kavuruyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published.