Disneyland Yarı Maratonu ve 10K Yarış Hafta Sonu Önerileri

Run Disney, en iyi yarışları / partilerin bazılarını her yerde atar. Geçmişte Disneyland’da 10k buçuk maratonu çalıştırdım ve bu gerçekten bir patlama. Ancak, şehir dışından birçok koşucunun geldiğini biliyorum ya da bu ilk yarışınız – bu yüzden paylaşmak için bazı önerilerim var.

1. Expo’ya erken gidin ve etrafta dolaşmak ve her şeyi kontrol etmek için kendinize zaman tanıyın. Bir ton büyük koşu Disney Gear artı çok sayıda büyük kabin kontrol etmek için var. Bazı favorilerim Heavymedalz, Sparkle Athletic ve Procompression.
En yeni videolarım

Ayrıca – önyargınızı almak için kimliğinize ihtiyacınız olacak. Unutma!

2. Yarıştan önce yapacağınız tüm yürüyüşlerde element. Disneyland’daysanız, tema parklarını memnun etmek için ise yarıştan saatlerce ve saatlerce ayaklarınızda olacaksınız. Dinlenmeye ve ayaklarınızı kaldırmaya izin verdiğinizden emin olun.

Disneyland’da ne kadar memnun etmek istediğinize öncelik vermelisiniz – bu da yarışla harika ve eğlenceli ve unutulmaz – bu da tüm bunlar.

3. Yakıt ve hidrat. Evinizde bir churro arabanız yoksa (bu durumda gelebilirim?) Muhtemelen tipik diyetinizden farklı şeyler yiyeceksiniz. Paket atıştırmalıklar ve bol su. Bir yarıştan önce vücudunuzun tipik olarak yemek yemeyi sevdiğini unutmayın. Mideniz, istediğiniz tüm su ısıtıcısı mısırında (benimki gibi) çelik bir gıda aşkı kazanıysa, yarış öncesi planlarınızda bir yarış elementinden önce sossuz pizza yemeniz gerekiyorsa.

{Disneyland’a son seyahatim sırasında kıvılcım yudumladım.}

4. Bir kostüm düşünün. Birçok insan koşu Disney yarışları için giyiniyor – tüm mesafeler, tüm yerler. Yapmak zorunda değilsiniz, ama eğlenceli! Ayrıca yarış sırasında tonlarca fotoğraf operasyonu var, bu yüzden bunlar için giyinmek isteyebilirsiniz.

Kostümümü bugün Fuar’da Sparkle Athletic’den attım! Herhangi bir tahmin var mı?

Expo’daki stantlarına uğrayın veya çevrimiçi satın alabilirsiniz!

5. Yarış öncesi yakıt. Bazıları kahvaltının günün en önemli yemeği olduğunu söylüyor-ama yarış öncesi yakıt yılın en gerekli olduğunu söylüyorum. Yarış gününden önce istediğiniz her şeyi yiyebiliyor olsanız bile, yarış gününde uzun koşulardan önce yediğiniz yemeği paketlemek iyi bir fikirdir.

İpucu: Downtown Disney’deki bazı restoranlar koşucular ve seyirciler için erken açık olacak.

6. Motorlarınızı başlatın !! Disney yarışları erken başlıyor! Porta Potties’e vurmak ve Corral’ınızı bulmak için bolca zamanla başlangıç ​​çizgisine ulaşmayı planlayın. İster Disney tesisinde ister yerel bir otelde ister evde kalıyor olun – bazı sokaklar kapalı olacak ve büyük kalabalıklar olacak çünkü başlangıç ​​çizgisine rotanızı önceden planlayın.

7. Manzaralarda ve karakterlerden memnun! Disney yarışları harika çünkü tema parklarından geçiyorsunuz. Ayrıca kurs boyunca fotoğraf operasyonları için ayarlanmış karakterler var. Hangi karakterlerin dışarıda olacağına veya nerede olacağını ve bu eğlencenin bir parçası olacağına bakamazsınız – gözlerinizi soyun! Bir karakter veya konum gördüğünüzde, durup fotoğraf çekmek için uygundur.

İpucu: Yarışlar o kadar erken başladığından yarışın başında hala karanlık olacak. Telefonunuzun veya video kameranızın flaş olduğundan veya iyi gece resimleri çekebileceğinden emin olun.

8. Kutlayın! Sen yaptın!! Şimdi tüm bu eğitim ve sıkı çalışmayı memnun etme zamanı. Aileniz, arkadaşlarınız, ponpon kızlarınız, köpeğin … yarıştan sonra nerede buluşacağınızla iletişim kurun. Yarış madalyanızı bütün gün tutun. iyi ye. dinlen. ve yarış sonrası parıltısından memnun.

Run Disney Koşu Kostümleri’ne göz atın:

Jesse Koşu Kostümü Nasıl Yapılır

Ariel’in çalışma kostümü nasıl yapılır

Külkedisi Koşu Kostümü Nasıl Yapılır

Tinkerbell koşu kostümü nasıl yapılır

BONUS!! Rock N Roll Maraton ve Yarı Maraton İndirim Kodum var! Aşağıdaki kodla 15,00 $ indirim alın…

Promosyon Kodunu Kullan: RNB15

Ve eğer içeri girerseniz bana bildirin !!

Soru: Bu hafta sonu ne yapıyorsun?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

PostaPaylaşmak

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.