Vücut geliştirme haber kanalları resmi olarak Matt Weik tarafından bir Shake Weight

Ben büyük bir içerik tüketicisiyim. Makaleleri okumanın yanı sıra fitness, vücut geliştirme ve takviyelerle ilgili videoları izlemeyi seviyorum. Geceleri ve boş zamanlarımda, sürekli olarak pazarla ilgili akademik veya bilgilendirici bir şeyle ilgileniyorum. Ancak, geç saatlerde gördüğüm bu vücut geliştirme haber kanalları, bir tane daha lisede birçok kız öğrenci gibi birbirlerine isim çağırıyor.

Vücut geliştirme haber kanalları kendilerini muhabir olarak adlandırıyor. Diğer vücut geliştirme haber kanalları diğerinin bir muhabir olmadığını, sadece bir vücut geliştirme hayranı olduğunu belirtiyor. Diğerlerini belirten bir haber kanalı, materyallerini çaldığını ve orijinal bir şey yapmadığını belirtiyor. Liste de devam ediyor. Bu günlerde lanet bir sallama kilosu. İçerik tüketicisi olarak, diğer vücut geliştirme haber kanallarıyla kişisel sığır eti hakkında iki bok sağlayamadım – telefona girin, DMS’ye girin, metin, e -postanın, savaşmak için bir kafede tatmin et, umursamadım az. Ancak kişisel şirketinizi ve sığır eti kendinize saklayın. Bütün bunlarla, oraya atılan birkaç sorundan bahsedelim.

Herkes aynı hikayeleri kapsıyor
Haberler kırıldığında, tüm vücut geliştirme haber kanalları, başka hiç kimseden önce çıkarabileceklerini umarak malzeme üretmek için platformlarına yarışır. Neden? İlk olduğunuz için, YouTube gibi platformlarda çok daha fazla reklam geliri elde edeceğinizi ima eden bir ton açık görüntüleme alabilirsiniz. Hey, bu gerçeği korumayı öneremem – git paranızı yap.

Ama sonra vücut geliştirme haber kanalları, diğerlerini materyallerini ve konuları çalmak için çağırıyor. Öncelikle, herkes aynı şeyi bildiriyor – sadece farklı görüşlerle ve düşüncelerle. “Haberler” e hoş geldiniz. Şu anda devam eden ve gerçekleşen şey bu.

Eğer Flex Lewis’in Olympia’ya özel bir davet kabul ettiği haberler, elbette herkes bunun hakkında konuşacak. Aynı zamanda Phil Heath bir geri dönüş hakkında da ortaya çıkıyorsa, açıkça vücut geliştirme haber kanalları da bunu ele alacak. Bu, başkalarının içeriğini çalan insanların meselesi değil, sadece günün haberleri, aynı zamanda izleyicilere ve okuyuculara aktarılıyor.

Düzenli olarak gördüğüm çok sayıda YouTube vücut geliştirme haber kanallarından çok daha fazlası var. Hangi malzemeyi kapsadıklarını anlıyor musunuz? Diğer her kanalın ortaya koyduğu malzeme! Buna haber denir! Başkan Trump, bir mitingde Başkan Trump, elini bir Biden’in kıçını bir kukla haline getireceğini söylüyorsa, Fox News bunu örtecek, MSNBC’de, CNN’de, ABC News’de olacak , NBC News’te, 20/20’de, radyo istasyonlarında, podcast’lerde, her bölgesel haber kuruluşunun yanı sıra gezegendeki gazete. Öyleyse, CNN’nin ilk önce herkesin sadece bir taklitçi olduğu ve orijinal olmaya başlaması gerektiği haberi kırması anlamına geliyor mu? Hayır, bu sadece saçmalık.

İnsanlar, önemli oldukları 250K veya 1m+ YouTube takipçisine sahip oldukları için başlarını kıçından çıkarmalarının yanı sıra hareket etmeyi bırakmalarını gerektiriyorlar. Sen değilsin. Tıpkı herkes gibisin. İçeriğinizle etkileşim kurmak istedikleri için abone olan kişilere sahip olduğunuza gelir. Git son cümleyi tekrar kontrol etti. İçeriğinizle etkileşim kurmak istiyorlar. Diğer kanalların ne yaptığını kim sağlıyor, söylüyor, örtüyor? Siz yapıyorsunuz, ayrıca abonelerinizin ve takipçilerinin görüntülemek veya okumak istediği materyali oluşturuyorsunuz.

Bireyler diğer YouTuber’lara veya bloglara kaydolmak istiyorsa, öyle olsun. Yine, bir konuda farklı görüşler duymayı sevdiğim için farklı vücut geliştirme haber kanallarına kaydoluyorum. Birisi bir Phil Heath geri dönüşü hakkında rapor veriyorsa, herkesin bakış açısını duymak istiyorum. Geri döndüğü için minnettar mı? Diğer vücut geliştirme haber kanalları, geri dönmelerini umursamadıklarını mı söylüyor? Her şeyi duymak istiyorum.

Sığır mı var? Çevrimdışı çöz
İnsanlar dramaya neden olmak ve birisiyle sığır eti konularını (gerçekten bireyi adlandırdıkları noktaya kadar) kullandıklarında web’i kullandıklarında büyük saygı duyuyorum. Tam olarak ne arıyorsun? İnsanların sizinle aynı fikirde oldukları yorumlarında, kendiniz hakkında kendinizi daha iyi hissedebilecekleri ve kendinizi arkada patlatabileceğiniz yorumlarda belirtmelerini istiyor musunuz? Altı yaşındasınız ve bir tür doğrulama için herkes tarafından beğendiğin gibi hissetme gereksinimi nedir?

Birine ulaşmak ve sığır eti ezmek ne oldu? Zamanların değiştiğini anlıyorum ve herkes özel bir kar tanesi ve kollarınızı yuvarlamanın büyük eski günleri ve yumruklamak, birisinin tutuklanmasının yanı sıra pille de şarj olmasını sağlayacak. O zamanlar, biri kanlı yürüdüğündeyerleşti ve hiç kimse bunun hakkında bir daha konuşmadı. Bugün, vücut geliştirme haber kanalları, sosyal ağda ve diğer platformlarda yumruk atmayı tercih ediyor gibi görünüyor.

Daha komik bile, bunun bir bakış açısının farkı etrafında veya hangi içeriği yayınlayan bir şey olduğu gerçeğidir. İnsanların bir şeyleri kontrol etmelerini veya insanları çekmek için bir tür ClickBait başlığı için bir şeyi tıklatan bir dünyada çevrimiçi olarak.

Öyleyse, kapalı kapıların arkasındaki insanlar neden farklılıklarını bulamıyor? Bana sahip oldukları bir sorunla ilgili olarak bana ulaşan birine çok daha fazla saygı duyardım, aynı zamanda YouTube’da giden birine karşı medeni bir tartışma yaşadık ve sorunlarını anlamadan önce sorunlarını anlaşılmadan önce anlaşılacaktı. Ben ilk etapta.

Her sosyal ağ platformunun mesajlaşma özellikleri vardır. Sadece bu değil, ancak herkes piyasada birbirini anlıyor ve birisinin telefon numarasını istiyorsanız, bireye ulaşmak için hızlı bir şekilde keşfedebilirsiniz. Tam olarak bu pazar sallayan ağırlıkların sayısı, sığır eti olan kişiye kişisel olarak ulaştı? Son derece az bir yüzde bahse girmeye hazırım. Bu nedenle, birisini, durumun bilinçli hale getirmeleri için özel olarak sorunu ele almadan önce “ifşa etmek” isteyen birine saygı göstermek zordur, ayrıca bundan bahsedebilmenin yanı sıra, bundan ihtiyaç duydukları her türlü modifikasyonu yapmak zordur. nokta.

Tüm pis çamaşırlarını yayınlayan vücut geliştirme haber kanalları ile yeterli olduğunu belirttiğim tek şey yeterli. Bir sorununuz varsa, uzman olun, grupla veya özel bire bir konuşun. İnternetteki sorunlarınız hakkında özgürce konuşmak istediğiniz gerçeği, sizi de profesyonelce görünmüyor. Rantınız insanları rahatsız ederse veya telefonunuzla yan yana değilse, kitlenizi kaybedebilirsiniz, bu da içeriğinizden daha az gelir anlamına gelir. Sorunlarla başa çıkmak için web’e veya sosyal medyaya gitmekten çok daha iyi yöntemler vardır.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.