2015 Miles

YAZICI KILLIK 2015 Miles Zorluk’ta Yığın Zamanı !!! Hazır mısın???!!

Miles On the Miles, Kasım ayı boyunca yürümeyi veya daha fazla koşmayı zorladığımız internette yıllık bir etkinliktir. Amaç, yılın bu yiyecekle dolu zamanında pound olmayan ek milleri istiflemektir!

Bu Miles Challenge’daki 7. Yıllık Yığın !!! Birincisi 2009’da ve en çok mil boyunca 2. yer kazandım. 2010’da devraldım ve katılmanız için de istiyorum.
En yeni videolarım

Bir günde ne yiyorum – Runner Edition
Bir günde ne yedim. Bir koşucunun yemek günlüğü şu anda bir maraton veya yarım maraton için eğitim almıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artı ipuçları.

Daha fazla video

0 saniye 14 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 4.
01:21

Canlı
00:00
08:21
14:26

Ne: Türkiye ayında daha fazla hareket etmek için internette ücretsiz.

Kim: Herkes katılmaya davet edilir. Dünyanın her yerinde!

Ne zaman: 1 Kasım – 28 Kasım

Nerede: Sanal!

Aşağıdaki bu türden kaydolun ve hesap verebilir kalmak ve ödüller için bir çizime girmek için Kasım ayında Runeatrepeat.com’a geri dönün.

Neden: Kendinizi zorlamak ve başkalarını bu ay daha fazla hareket etmeye motive edin. Bu, bir hedef belirlemenin yanı sıra günlük check-in’lerden sorumlu kalmakla ilgilidir. Herhangi bir tür daha uzun süre daha uzun süre bir rekabet değildir – hedeflerinizle ilgilidir.

Yükleniyor…

Kurallar:
1. Bu formu tamamlayarak gösterge.

Bağlantı üzerinden veya bu yayına gömülü türden doldurabilirsiniz. Adınız için bir yer, e -postanız ve ayın hedefi olacaktır. Kayıt olmak, ödülleri kazanmaya uygun hale getirir, ancak hafta sonunda o haftanın ödülü için nasıl uygun olmanız için bir yorumla incelemeniz gerekir.

2. Kasım ayında Mil veya Dakikalarda yürümek veya koşmak veya hareket etmek için bir hedef belirleyin. Bunlar kilometrelerce veya koşu bandında veya dış/içte yürüyüş ya da koşu veya bisiklete binme olabilir… tercih ettiğiniz egzersiz yapın!

Örnekler:

Kasım ayında 50 mil koşacağım!

Her gün 30 dakikalık bir yürüyüş yapacağım!

Haftada 3 kez Pilates’e gideceğim!

Komşumun köpeğini işteyken yürüyeceğim ve ideal olarak polisleri tekrar arayacaklar…

3. Kasım ayının her Cumartesi günü kilometre/dakika check-in ile runeatrepeat.com’da bir yorum bırakın.

Bu gönderilerle ilgili yorumlar o günün hediyesine girecek. “KAPALI” İHTİYACINIZ İHTİYACINIZ GÜNÜ VEYA BİR GÜNÜ OLABİLİRSİNİZ, ancak check-in yapmanın yanı sıra kazanmak için sorumlu olmanız gerekir.

Evet – bir “dinlenme günü” veya “trajik olmanın yanı sıra uyudum” veya “Grip akşamdan kalıyorum, yardım gönder” yorumuyla denetleyebilirsiniz – bu, dürüst ve genel olarak yolda kalmakla ilgilidir.

Mükemmellik değil gelişme arıyoruz – bu yüzden momentumu devam ettirmek için günlük olarak inceleyin !!

Miles 2015 logosunda kazık

Paylaşmayı ve ziyaretçilerinizi / iyi arkadaşlarınızı / düşmanlarınızı / kardeşlerinizi / Miles’ı da istiflemeye davet etmek için logoyu alın!

Ya da bu “Siteniz için RER ile Mil Miles üzerine istif yapıyorum” logosuna yapıştırın:

Ödüllere yığın…

Kasım ayının her cumartesi, sadece incelenmek ve hesap verebilir olmak için 100 dolarlık bir Amazon hediye kartı hediyesi olacak.

Bu, koşu ayakkabıları, egzersiz dişlisi, badem ezmesi, iç çamaşırı… ne istersen satın alabileceğiniz anlamına gelir. Amazon 75’ten fazla ülkeye gönderilmesinin yanı sıra bu zorluk ve hediye dünya çapında açık.

Aynı şekilde, hafta boyunca daha küçük ödüller olacak.

Her gün denetleyelim, aynı zamanda Instagram’daki Hashtag #Potm15 ve Twitter ile motive edelim

Soru: Yolda mısınız?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.