10 güzel smoothie kaseleri

Çirkin bir muamele gibi görünüyorlar, ancak smoothie kaseleri aynı şekilde süper gıda malzemeleriyle doludur – ve kırbaçlamak daha kolay olamazdı. Tuhaf kalın bir smoothie yapın, tercih ettiğiniz dilimlenmiş meyve ve gevrek tohumlarla doldurun ve güzel stil yapın. Onu döndürebileceğiniz çok sayıda lezzetli yöntem var, yanlış gidemezsiniz!

Web’in en iyi sağlıklı gıda blog yazarlarını içeren bu güzel tarif toplantısından etkilenin. Temel bir tarif için dibe kaydırın, böylece ona bir koşuşturma sağlayabilirsiniz.

Yeşil smoothie kase
Fotoğraf mutfak alanı sırdaşının izniyle

Kahvaltı açaí kase
Fotoğraf Rosalie Ruardy’nin izniyle

İç Tanrıça Ahududu Kahvaltı Kaseleri
Fotoğraf Pinch of Yum’un izniyle

Yaban mersini ve incir ile smoothie kase
Fotoğraf Sevgili Crissy (Dearcrissy)

Mango smoothie kase
Downshiftology’nin izniyle fotoğraf

Ananas smoothie kase
Fotoğraf mutfak alanı sırdaşının izniyle

Havuç kek güler yüzlü kase
Fotoğraf Broma Bakery’nin izniyle

Şeftali turta smoothie kase
Reçete koşucusunun izniyle

Elmalı turta smoothie kaseleri
Fotoğrafın izniyle Film Foodie Finds

Koyu kiraz smoothie kase
Downshiftology’nin izniyle fotoğraf

Temel smoothie kase tarifi

Taze meyve (çilek, mango, ananas) ve gevşemek için biraz sıvı (hindistancevizi veya badem sütü) içeren tercih ettiğiniz smoothie taban ile başlayın. Kremlik (muz, avokado) ve bir avuç karanlık eko-friendli (evet, lahana) için bir şeyler ekleyebilirsiniz. Sonra smoothie’nizi bir kaseye dökün, meyve, fındık, tohumlar ve tatlı bir şey çiselemesi ile güzel olun. Bu geleneksel versiyon, Hawaii’ye ve Brezilya’ya, Bociocial Purple Berry Açaí’nin dahil edilmesiyle başını sallıyor.

İçindekiler

Smoothie tabanı için:
1 paket püre açaí (veya 1 yemek kaşığı açaí tozu)
½ muz, yaklaşık olarak doğranmış
½ fincan (4 fl oz/125 ml) hindistancevizi sütü veya su veya gerektiğinde

Topingler için:
Dilimlenmiş Muz
Dilimlenmiş çilek
Yaban mersini
Tahıl karışımından oluşan tatlı
Hindistan cevizi parçaları
Bal
Chia tohumları

Talimatlar

Smoothie tabanını yapmak için, bir karıştırıcıda, Açaí, ½ muz ve hindistancevizi sütünü ekleyin ve ayrıca kalın ve pürüzsüz olana kadar karıştırın. İsterseniz, tercih ettiğiniz kıvama ulaşmak için bir tane daha hindistan cevizi sütü ekleyin.

Smoothie tabanını bir kaseye dökün. Muz, çilek, yaban mersini, granola ve hindistancevizi pulları ile doldurun, bileşenleri oldukça sıralar halinde düzenleyin. Bal ile karıştırın, chia tohumları serpin ve servis yapın.

Beslenme İpucu: Hindistan cevizi klasiktir, ancak bunu kahvaltı için çırpıyorsanız, karışımda çok daha fazla protein alın. ½ fincan (4 oz/125 g) Sıradan Yunan yoğurt (13 g protein), ½ bardak sıradan kefir (6 g protein), 1 yemek kaşığı badem yağı (3 g protein) veya 1 yemek kaşığı kenevir kalp (3 g protein) sağlayacak Sen bir destek.

1 porsiyon yapar
Beslenme gerçekleri
(porsiyon başına)

Kalori 309
Protein 6 g
Karbonhidrat 50 g
Lif 10 G
Yağ 11 G
Şeker 24 G
Sodyum 25 mg
*Smoothie tabanı için, Topingler dahil değil.

Smoothie kase trendini denediniz mi? Tercih ettiğiniz lezzetler ve Topingler nelerdir? Aşağıdaki sohbete katılın.

Bu bilgi akademik işlevler içindir, ancak tıbbi tanı veya tedavinin yerini almaz. Bir sağlık ve sağlıklı yaşam sorunu veya koşulunu teşhis etmek veya tedavi etmek için bu bilgileri kullanmamalısınız. Diyetinizi değiştirmeden, uyku alışkanlıklarınızı değiştirmeden, takviye almadan veya yeni bir fiziksel uygunluk rutini başlatmadan önce her zaman doktorunuzla denetleyin.

Becky Duffett

Becky Duffett, Fitbit için katkıda bulunan bir beslenme editörü ve iyi yemek için bir coşku ile bir yaşam biçimi yazarıdır. Eski bir Williams-Sonoma yemek kitabı editörünün yanı sıra San Francisco Cooking School mezunu olan çok sayıda yemek kitabı ve çok sayıda tarif düzenledi. City Living onu bir spin bağımlısına dönüştürdü – ama yine de bir ata binmeyi tercih ediyordu. San Francisco’daki en şirin topluluğunda yaşıyor, haftasonların çiftçi pazarında, fırında kontrol etmeye çalışıyor ve arkadaşlar için büyük akşam yemekleri kavuruyor.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.