Angelina Jolie’nin Önemli Diyet Planı Hatası

Dün gece yeni Angelina Jolie “Spy vs Spy” gerilim filmi Salt’ı görmeye gittim. Karışık değerlendirmeler lanetlenecek, beğendim. (Sonuçta James Bond ucubeyim, Jolie de popo vuran bir kadın bağı gibi). Peki ya tamamen gerçekçi değilse – köprüleri hareketli kamyonlara atlamak, daha sonra diğer kamyonların çatı sistemine sıçramak, beyaz ev bunker içine girer … -Son derece büyük, son derece ağır silahlı adam daha az.

Elbette dünyayı kurtarmanın yanı sıra.

Ama hey, bu yüzden filmlere gidiyorum – gerçeklerden kaçamak ve bir süre eğlenmek için!

Filmlere gitmeden önce yaygın olarak yaptığım gibi, film değerlendirmelerine bakıyorum ve bu sefer internette Jolie’nin diyet planı ve yeni filmi için egzersiz rejimi hakkında son derece büyüleyici makaleler keşfettim.

Bunlardan biri bir People dergisi bulanıktı, “Angelina Jolie, tuz için özel ajan şekline nasıl girdi.”

Kısa makale şunları söyledi:

* Günde yaklaşık beş küçük öğün yedi* JULCUST* Sadece hafta sonları alkol*% 70 karbonhidrat ve% 30 protein diyet planı ile başladı (karbonhidrat düşman ilan edilmedi)* gerçekten önlenen kardiyo, kas takmak WT* Önceden Filding’i kaybetmeden Mass Dayanıklılık (ağırlık) eğitiminin yanı sıra günde iki saat, haftada 5 gün* çekimler yaparken, çekimler sırasında haftada dört antrenmanla devam etti ve hafta sonları* çekimler sırasında , diyet planını% 60 karbonhidrat ve% 40 proteine değiştirdi.

Şimdi, normal bir tabloid tarzı dergide yayınlandığı için bu bilginin ne kadar kesin olduğunu tam olarak anlamıyorum. Yazar, Jolie’nin eğiticisini tahmin ediyordu ve bazı durumlarda gazeteciler ayrıntıları dışarıda bırakıyorlar veya bazı bilgiler “çeviride kayboluyor”.

Ama kontrol ederken, Jolie’nin rejimindeki humongous göze çarpan bir hata bana en iyi sayfadan atladı.

Fiske görüntüleyen bazı insanlar “Ne hata? Zayıftı – diyet planı gibi görünüyor ve egzersiz gayet iyi çalıştı! ”

Evet, gerçekten zayıftı. Muhtemelen ince tarafta, 5 ′ 7 ″ 109 lb Jolie’nin bir resmini “Yine anoreksik mi?”

Yani yağ kaybı burada başlamakta zorluk değildi. Bazı insanlar ektomorfik vücut tipine doğru eğilimlidir ve kaybetmek yerine sağlıklı bir kiloyu korumak için mücadele etmişlerdir.

Aynı şekilde, fitness eğitmeninin aktöre yağsız vücut kütlesi koymak için dayanıklılık eğitimine odaklanan harika bir görev yaptığına inanıyorum (ancak çok daha fazla kas kütlesi kullanmış olabileceğine inanıyorum-130 lb’yi seçiyorum Tomb Raider Lara Croft)!

Ve Angelina görünüşe göre kendi dublörlerinden büyük bir şey yaptığından inanılmaz derecede formda görünüyordu – tırmanma, atlama, kavga. Yani tüm bu dövüş eğitimi ve dayanıklılık eğitimi, ödediği gibi görünüyor.

Peki, eğitiminde ve diyet planı programındaki humongous hata neydi?

Peki, diyet planı% 70 karbonhidrat ve% 30 protein olsaydı, yağ nerede?

Bunun bir yazım hatası olması gerektiğine inanıyordum, ancak yine çekim sırasında, diyet planının% 60 karbonhidrat ve% 40 protein olduğunu belirtti.

Teknik olarak, bir yazım hatasıdır, çünkü sıfır yağ elde etmek neredeyse imkansızdır-en azından eser miktarlar, en zayıf proteinlerle ve hatta karbonhidratların yanı sıra sebze yiyecekleriyle birlikte bir araya gelir.

Ama yine de soruyu soruyorum… Yağ nerede?

2010 yılında beslenme anlayışının belirtilmesi koşuluyla (1980’lere veya 1990’lara kıyasla), insanların diyet planından tüm yağları kesmenin daha zayıf, daha sağlıklı veya çok daha kaslı olmanıza yardımcı olacağına inandığına inanmak zordur.

Aksine – belirli miktarda diyet yağı, sağlığınız, performansınız ve ideal vücut yapısının gerçekleştirilmesi için kesinlikle önemlidir – eğer isterseniz yağsız kas elde etmek de dahil olmak üzere.

Esansiyel yağ asitlerinin çok sayıda faydası vardır, neredeyse etkilerinin “ilaç benzeri” olduğunu belirleyebilirsiniz, ancak şişman bir diyete gittiğinizde, bu sağlıklı büyük yağları fakirlerle birlikte kesersiniz.

Ve doymuş yağlar bile çok sayıda beslenme uzmanı “hepsi kötü” olmanın aksine onları “nötr” olarak etiketlemeye başladığı için kısmi bir hakarete sahiptir. Aslında, anabolik hormon üretimi için gerekli olduğu kadar az miktarda doymuş taban da yararlıdır.

Kalorilerinizin en az% 15-20’si yağlardan gelmeli ve yağlar iyice seçilirse, bazen kalorilerinizin% 30’una kadar gelmelidir.

Görüyorsunuz, sağlıklı yağların yanı sıra sağlıksız yağlar da var. Karbonhidratlar veya yağlar olsun, tüm bir makrobesin şeytani yapmak büyük bir hatadır!

Yine de, burada gazetecilerin tam olarak nasıl “karbonhidratların düşman olmadığı” hakkında besteledikleri bir Yıldız Diyet Planı programımız varLe lo ve bakıldığında, yağlar sürüldü!

Vay! Tam daire – yine 80’ler gibi.

İnsanlar sıfır yağın sıfır karbonhidrattan çok daha iyi olduğuna inanıyor mu?

Aslında, bu birçok insan için önemli bir sürpriz olarak ortaya çıkıyor, ancak genetik yatkınlığı olan bireylerde, son derece yüksek bir karbonhidrat, sıfır yağ diyet planı gerçekten gelişmiş kan trigliseritleri ve kan şekeri uygulama sorunları gibi sağlık ve sağlıklı yaşam sorunlarına neden olabilir – hatta Karbonhidratlar, pirinç, patates ve tam tahıllar gibi “sağlıklı” ve “doğal” tür ise.

Metabolik Sendrom (Sendrom X) kitabını besteleyen Gerald Reaven gibi bazı doktorlar, kasıtlı olarak orta yağlı diyetleri tedavi olarak reçete ediyor.

Ama dinleyin – hasta olmasanız bile – sıfır yağ diyetleri ve son derece az yağlı diyetler gerçekten zayıf bir fikirdir…. Tıpkı sıfır karbonhidrat diyetleri kötü bir fikirdir.

Daha İyi Fikir: Denge

Pazarımız bugün hala büyük bir konudan – ikiye inanan – aşırı uçlarda reçete edilen her şeyin – tüm veya hiçbir şeyden – ve parmağını bir beslenme günah keçisine yönlendirme dürtüsünün pratik olarak ezici.

Gerçekten gereksiniminiz, makro besinleri- proteinler, karbonhidratlar ve evet, yağlar- ve hatta her makrobesin grubundaki en iyi dengeyi- doymuş darbenin en iyi oranı- Mono-Mono- içerir. Omega-3 ila omega-6 oranına ek olarak doymamış yağlar (birçok insanın diyetinde ciddi bir şekilde çıkmıştır).

Bu çok önemli, yağımı yağda bir bölüme ayırdım, kas kütlesi programını vücut tipiniz için en iyi makrobesin dengesini oluşturmak için besledim.

Aynı şekilde, diyet yağlarına – aslında yağlarla ilgili bütün bir bölüme – bir bölümü ayırdım ve bu sadece güzel, özlü bir özet.

Vücudunuzun yanı sıra beslenmeyi de değiştirebilmeniz için vücut tipinizi belirlemek için bir bölüm bile ayırdım, Jolie’nin fitness eğitmeninin eğitimini akıllıca değiştirmesi yöntemi.

Hey, eğer bir ektomorfsanız, endomorfla aynı teknikleri kullanmazsınız… Metabolik sendromlu karbonhidrat toleranssızsanız, yüksek karbonhidrat sıfır yağ diyet planı çok akıllı olmayabilir… Eğer bir Yakıta ihtiyaç duyan sporcu, düşük karbonhidrat diyet planı o kadar akıllı olmayabilir …

Ve yine de bugüne uygun 1 bedene uygun programlar baskın!

Hem eğitimi hem de beslenmeyi doğru bir şekilde ayarladığınızda, en iyi dengede – her iki uçta da aşırılık yok – sonuçlar şaşırtıcı olmaktan başka bir şey olamaz.

Sayfalara devam edebilirim, ancak bugün benim bit rant için bu.

Çok daha fazla bilgi için www.burnthefat.com adresine gidin.

————————-Yazar hakkında:

Tom Venuto, ömür boyu doğal vücut geliştiricisi, kişisel antrenör, fitness merkezi sahibi, serbest yazar ve Fat’ın yazarı, kasları besleyin: dünyanın en iyi vücut geliştiricilerinin yağ yakma hileleri ve fiziksel fitness modelleri. Tom, Watherover 140 makalesine sahiptir ve Iron Guy Magazine, doğal vücut geliştirme, kas gelişimi, kas zine, erkek için egzersiz ve erkek egzersizinde yer almaktadır. Tom, Global-Fitness.com için Fat Loss Professional’ın yanı sıra Femalemuscle.com’un Beslenme Düzenleyicisi ve makaleleri aslında birçok diğer web sitesinde düzenli olarak yer alıyor.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.