Neden Napa’dan bir yemek blog yazarı

merhaba olamıyorum! Panasonic ile bir etkinlik için buradayım. Bu yayın fotoğraflarla dolu olacak – ancak bu biraz en iyisi, değil mi? Tüm bu yemeğe ve eğlenceye ulaşmadan önce, Miles 2. Gün koşusunda yığınımı özetleyelim.

Plaj gövdesi ile talep üzerine bir üst vücut antrenmanına girmek için sabah 5’te uyandım ve daha sonra yaklaşık 3 mil koştum. Sabah 6 civarında çok karanlıktı. Sabahın erken saatlerinde koşucular çok dikkatli olun! Bundan yararlandığınızda bile, farkında olduğu kadar uyanık kalın.
En yeni videolarım

Seyahat Jane Review
Seyahat Jane Portable Urinal İnceleme.

Daha fazla video

0 saniye 8 dakika, 1 saniye

Sıradaki
Alışılmadık kitap ve Netflix değerlendirmesi
07:28

Canlı
00:00
08:21
08:01

Duş, kahvaltı yakaladı yanı sıra rekor sürede uçuş terminal kapalı. Makyajımı uçuş terminali tuvaletinde yaptım. Bu, gitmeden önce yemek için çok daha fazla zaman satın alma planının bir parçasıydı.

Turuncu bölgeden San Francisco’ya uçuş sadece bir saattir. Hiçbir zaman tekerlekler yukarı ve aşağı indik.

Uçuş dolu değildi, bu yüzden BT bandımı uzatmak için yerim vardı. Beni mutlu eden gerçekten şeyler.

SFO’dan Napa’ya sürücü uçuştan daha uzundu!

E-postayı yakalamak için zaman kullandım. Bu lezzeti gerçekten beğendim!

İş, son advo siparişimle bir promosyon olarak bana gönderdi. Genellikle çevre dostu Apple satın almazdım, ancak bundan çok memnunum. Kesinlikle tekrar alırdım.

Şimdi etkinliğe …

Panasonic ile yeni tezgah indüksiyon fırınını tanıtmak için Napa’dayım. Izgara, pişirmek ve yemek yapmak için kullanabileceğiniz çok süslü, çok hızlı, kompakt bir fırın.

Amerika Mutfak Enstitüsü’nden memnun kaldık.

Günün ilk etkinliği öğle yemeğiydi – um, Mutfak Sanat Enstitüsü’nde öğle yemeği mi? Evet. Muhteşemdi.

Çok fazla yemek blogu etkinliğine gitmeyi kullandım, ancak şimdi çok daha fazla koşu veya seyahat blog gezilerine davet ediliyor. Yemek blog yazarlarını yemekten hoşlandıkları için seviyorum. Onlarla bir restoran, yemek ya da yıldız şef hakkında konuştuğunuzda çok heyecanlanırlar. Her zaman yemekten heyecan duyuyorum, bu yüzden bunu seviyorum.

Ama fotoğrafçılığı bir seviyede olduğu için asla zarif bir gıda blog yazarı olmayabilirim. Bir yığın fasulye alabilirler ve bir altın dağ gibi görünmesini sağlayabilirler. Öğle yemeği ortaya çıktığında tam olarak nasıl yaptıklarına göz attım ve herkes Instagram’ın yanı sıra blogları için fotoğraf çekmek için seyahat ışıklarını patlattı. Ayrıca, birkaç kameraları vardı. (Telefonumu makyajımdan lekelenmiş lens ile kullanıyorum.)

Oradan şef Gabe Kennedy ile bir yemek yaptık. Panasonic indüksiyon fırını, karnabahar, bütün balık ve kuzu (ayrı yemekler) başlıklarını pişirmek için kullandı.

CIA (okul kısaltması) bir gezi yaptık. Tonlarca tarihli çok eski bir bina.

Şarabı araştırmak için kuruma geri dönmek istediğime inanıyorum! Bu gerçek bir şey mi?

Bunu hediyelik eşya dükkanında gördüm ve satın almak zorunda kaldım. Beslenme için hızlı bir rehber. Birçoğu bildiğim şeyler, ancak vitaminler, gıda kombinasyonları ve diğer bilgiler hakkında bazı mükemmel öneriler var.

Miles 3. Günü’nde kazık

Napa’da koşuyorum! Seyahat ederken biraz mil almaktan çok heyecanlıyım. Bugün ne yapıyorsun?

POTM check-in ile bu yayın hakkında bir yorum bırakın ve profesyonel sıkıştırmadan bir çift sıkıştırma çorabı veya kol kazanmak için gireceksiniz.

Pro Sıkıştırma bu hafta POTM’e sponsor oluyor. Ben, özellikle daha uzun koşularda iyileşme ve yorgunluğa yardımcı oldukları için önemli bir hayranım. Bulabileceğiniz en renkli, yenilikçi ve sevimli sıkıştırma çorapları eller aşağı.

Bu yayını kontrol edin ve seçeneğinizin bir çift sıkıştırma çorabı veya kolu kazanmak için gireceksiniz (bu açıkça sunulmaz). Herkes için mevcut yarışma. (Eğer nakliye alanlarının dışında çevrimiçi olursanız, bunları size göndereceğim.) Yarın saat 21: 00’de PST’de kapanıyor. Kazananlar Pazar günü açıklanacak.

Check-in ile bu yayın hakkında bir yorum bırakın:

Bugün koştun mu? Tam olarak ne kadar? dinlenme günü? Başka??

Feragatname: Procompression, bu haftanın POTM Mücadelesi için ödüller sunuyor. Panasonic sponsorluğunda seyahat. Tüm görüşler benim.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

CıvıldamakToplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

Çevrimiçi Koşu Zorluğu ile Tam Olarak Nasıl Sorumlu Kalın – Komik Koşu Memleri

Çevrimiçi Koşu Zorluğu ile Tam Olarak Nasıl Sorumlu Kalın – Komik Koşu Memleri

Instagram’da En İyi Komik Koşu Memleri @RuneatrePeat Tam olarak çevrimiçi koşu zorluğunda nasıl hesap verebilir kalacağınız ve

Run Disney Red Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu

Run Disney Red Wine & Dine Yarı Maraton Yarışı Hafta Sonu

Run Disney Red Wine ve Yarım Maraton Yarışı Hafta Sonu için paketleme. 13.1 mil yarışını çalıştırmak için ne paketliyorum

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida’da nerede koşulur. Seyahat için öneriler ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve

Bu yüzden koşuyorum

Bu yüzden koşuyorum

Neden koşuyorum. Hepimizin koşmamızın farklı nedenleri var. Bununla birlikte, sosyal medyanın yanı sıra koşu ile bağlantı kurabilmemiz dikkat çekicidir.

Çevrimiçi Koşu Zorluğu – 3. Gün

Çevrimiçi Koşu Zorluğu – 3. Gün

Miles Online Koşu Zorluğu 3. Gün Denetleyin. Yazdırılabilir 50 mil, 100 mil veya 200 mil izleyici.

Boston Maratonu Hafta Sonu Günü 1’den 10 En İyi Film

Boston Maratonu Hafta Sonu Günü 1’den 10 En İyi Film

Boston Maratonu Hafta Sonu Özeti. Boston Maraton Expo, yemek, yüzey çizgisi, koşu ve otelden eğlenin. BAA 5K Yarışı ve Meet

⚡ Shareaholic tarafından

.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.