Luna Grill’de Akşam Yemeği

Hey, orada da mutlu Cuma

Dün bir yürüyüşe çıktım ve Irvine’deki bu göstergeyi gördüm – PCRF yarışları önümüzdeki hafta sonu geliyor. Katılmak istiyorsanız yarış indirim oranları sayfamı inceleyin!
En güncel videolarım

Kötü bir koşudan öğrenmek
Kötü koşular gerçekleşir – işte bir sonraki koşumdan keşfedildiği gibi tam olarak nasıl geçtiğim. Size yardımcı olma fikri, egzersizlerinizin tarafsız bir seyircisi olarak çok daha iyi bir koşucu oldu.

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 48 saniye

Sıradaki
Koşucular için alt vücut egzersizi nasıl yapılır
03:09

Canlı
00:00
08:21
03:48

Son zamanlarda Luna Grill’den bir temsilci Orange County’deki yerlerinden birini denemek için benimle temasa geçti. Ben her zaman Lake Forest Luna ızgarası tarafından sürüyorum, aynı zamanda ‘izliyorum’, bu yüzden şansa atladım!

Dünün hava durumu mükemmeldi. Şok.

Böylece dışarıda oturduk.

Önde satın alıyorsunuz ve biri size yemeğinizi getiriyor. Açıkçası orada çalışan “Birisi”.

Memnun saat menüsünü belirledim – bir dahaki sefere bunun etrafında olduğum!

Menü vejetaryen, vegan ve ücretsiz çeşitli seçenekler belirtir. Artı kalori sayımı var!

Soda üreticisi Thinger’da diyet planı Dr Pepper’a sahip oldukları için oldukça kendinden geçmiştim. EVET!

Menünün meze bölümünde “baharatlı kişniş humus” tanımladığımda sahip olmalıydım! Baharatlı + humus = Monican’ın rüyası gerçekleşir.

Gerçekten iyi, ancak gerçekten baharatlı değil.

Elma ceviz salatası aldım ve ona Mahi Mahi ekledim. Sevdim – balık tamamen pişirildi (bazı restoranlar gibi çok iyi değil). Pansumanın yanı sıra hafifti.

Ben bir ısırık olduğu gibi kuzu plakasını aldı – ne kullandıklarını bile anlamıyorum bile, çok iyi terbiyeli, ancak evde yapmak için tüm zaman boyunca anlamaya çalıştık.

Luna Grill, San Diego, Turuncu Bölge ve Dallas bölgesinde. Yeni yerler için burada inceleyin. <- Aynı şekilde menüler ve denetlemek istiyorsanız orada kalori sayımları var. Kesinlikle tekrar oraya gideceğim. Maliyetlerin yanı sıra vegan seçimlerinin yanı sıra balıkların yanı sıra uygun fiyatlı olmasını seviyorum! Gerçekten hareketimi temizlemeye başlamak istiyorum (aşağıya bakın) ve sizinle aynı diyet ihtiyaçlarına sahip olmayan insanlarla ne zaman gidebileceğinizi takdir ediyorum ve hepsi iyi bir şey alıyorum! Sonra, en çok değersiz tatlısının yanı sıra eve gittim. Gerçekten son zamanlarda yemek yemenin yanı sıra vagona geri dönme gereksinimi gerçekten geri döndüm. Bu benim. yardım gönder. Soru: Bu hafta sonu programda ne var? Bana çalışma kitabını gönder Kaydetmek Paylaşmak önemsemektir! Paylaşmak Cıvıldamak Toplu iğne Paylaşmak Posta Paylaşmak

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.