Andy Cohen’den

çünkü şu anda turuncu bölgedeki muhteşem koşu hava durumu ve muhteşem manzaradan beri NYC tarzı pizza istiyorum. Çiçeklerin fotoğraflarını çekmenin yanı sıra durmam gerekiyordu.

Andy’nin Cohen’in Yüzeysel kitabını dinlerken 13 mil koştum. Aslında sadece günlüğü ve sadece günlük şeyler çok eğlenceli.
En güncel videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda bonus teklif melodileri var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
Seyahat Jane Review
08:01

Canlı
00:00
08:21
06:05

İşten bahsediyor – WWHL’de röportaj yaptığı ünlü insanlar dahil,

Gerçek ev hanımları – bazen sahne arkasında dramada,

Ailesi – annesi çok sevimli ve güçlü bir istekli

Köpeği Waka – insanları ısırıyor! Eğitime ihtiyaç duyan bir kurtarma.

Süper zarif tatilleri – Olsen ikizlerinden biri de dahil olmak üzere süper zengin ve ünlü insanlarla bir yatta bir hafta dahil

Yemek – New York’ta yaşıyor ve her zaman ve o zaman gecenin sonunda bir dilim pizza kapmaktan bahsediyor… bu beni dikkate değer NYC tarzı pizza resmediyor – burada keşfetmek zor.

Bu yüzden tüm pizza konuşması beni bu hafta ince kabuk pizza sahip olmak için bir hedefe sahipti. Bir arkadaşımla pizza için dışarı çıkacaktım, ancak bu da düştü. Bu yüzden dondurulmuş pizza seçeneklerimin ne olduğunu görmek için bakkala çarptım. Her bir dondurulmuş pizza seçimine en uzun süre tek tek baktım.

Eminim Ralph’in işçileri tamamen garip olduğumu düşünüyorlar. Her zaman bana saatlerce, saatlerce, yürürken saatlerce ve hayatımda daha önce hiç mağazaya gitmediğim gibi bakan koridorlara baktığımdan beri gereksinim olup olmadığını soruyorlar. Ancak bakkal alışverişine gitmeyi seviyorum! Zamanı olmayan veya sevmeyen insanlar için OC’de bir bakkal satın alma hizmetine başlamam gerektiğine inanıyorum. Köpekbalığı tankı.

Neyse.

Dondurulmuş pizza hakkında en şirin lil büyükanne kadınıyla bir tartışmaya girdim. Alberston’un (mağaza markası) dondurulmuş pizzayı sevdiğini belirtti. Çocuğu satın alımını almanın yanı sıra seçimine yardım ediyordu. Şimdiye kadarki en şirin şeydi.

Ama ben sadece ev almanın yanı sıra bir pizza sipariş etmeye karar verdim ve Cindy’yi de takılmanın yanı sıra takmaya çalışmaya çalıştım. Domino’nun Brooklyn tarzı pizza ile gittim.

Vegas bir kutuda oturmakla gitti.

Benzer şekilde bir saç kesimi gerekliliğindeyim, ancak patlamalarımı kesilmiş ve saçlarımı gerçekten yapmak için biraz motivasyon gerektirip gerektiremeyeceğimi görmek için ilk bir patlama yapmaya karar verdim …

Saç plaj dalgaları stilimi tam olarak nasıl yapacağımı keşfetmem gerekiyor. Her şeyi bir araya getirdim, böylece bukleler bu fotoğrafta daha sıkı görünüyor, bu yüzden mükemmel bir temsil değil, ama tam olarak nasıl göründüğünü gerçekten sevdim. Bu görünümü elde etmek için düz bir demir gerektiğimi anlıyorum, ancak bir tane de sahip değilim ve sıcak silindirlerime süper sadık biriyim, bu yüzden göreceğiz.

Birkaç gün süren bir patlama yapmanız gerektiğine inanıyorum, ancak bir koşucu kadının bunu nasıl yapacağını tam olarak anlamıyorum. Çok fazla saçım var, bu yüzden koşmak için gevşek bir topuza koyamıyorum.

Pazar sabahı koştum ve saçlarımı olağan örgülerde de koştum. Sonra duş almak kadar koydum. Shower sonrası, oldukça doğrudan olduğu gibi indirdim-saçlarım kıvrılma tutmak istemiyor. Bu yüzden, sıcak silindirleri, iyi çıktığı gibi bir destek sağlamak için koydum – ancak bir patlama gibi görünmüyor.

Strike kuru bardan ayrıldıktan sonra eski Donanma tarafından yürüdüm ve çılgın bir satış yaptılar – mağazada ne olursa olsun% 40 indirim. Her şey.

Bu yüzden gereksinim şortundan beri içeri girdim. Peki, birkaç üst ellerime düştü ve koruyucu meleğim büyük olasılıkla bana bu sabahtan beri yeni tişörtlerimden birini giymeye gittiğimde bana bir ders vermeye çalışıyordu. Güvenlik tanımının hala üzerinde olduğunu fark ettim !!? ! Boo.

(Ben de bugün% 40 indirim satışının yanı sıra ve internette de denetledim. Hemen kullanıldı – indirim oranı koduna gerek yok.)

Hikayenin ahlakı:

İhtiyacım olmayan şeyleri almamalıyım.

Saçımı plaj dalgalarında kıvırma gereksinimi olduğundan düz bir demir almalıyım.

Önemli bir pizza sipariş edersem 19 saat içinde her şeyi yiyeceğim. (Ve bu Andy Cohen’in hatası)

Donuts & pizza veya pizza kadar büyük çörek sunan bir restoran açmalıyım.

Soru: Bu hafta sonu koştuğunuz veya yediğiniz veya yediğiniz en iyi şey neydi?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

PaylaşmakCıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Köpeğimin yavrularınızla yürümek veya koşmak için sahip olması gerekir

Köpeğimin yavrularınızla yürümek veya koşmak için sahip olması gerekir

Köpek yürüyüşü olmalı. Köpeğinizle koşmak için dişli ipuçlarını istedin – işte benim tercih ettiğim tasmaların bir listesi, col

İzleme grupları, eski donanma egzersiz ekipmanları ve daha fazla soru

İzleme grupları, eski donanma egzersiz ekipmanları ve daha fazla soru

Endişelerinizi @Runeatrepeat Instagram Hikaye Kutusu’ndan cevaplıyorum! Tam olarak nasıl hazırlanacağı gibi çalışan konuları ele alıyoruz

Sahte ünlü – bu etkileyicinin sapı tam olarak ne kadar gerçek

Sahte ünlü – bu etkileyicinin sapı tam olarak ne kadar gerçek

Etkileyici ve Yaşam Yolu Blog Yazar Değerlendirme Sahte Ünlü Değerlendirme. Instagram etkileyicileri hakkında ve arkasında yeni HBO filmi

Kuru şampuan, bağırsak sağlığı, Kanada’da koşmanın yanı sıra IG hikayelerinden daha fazla endişe

Kuru şampuan, bağırsak sağlığı, Kanada’da koşmanın yanı sıra IG hikayelerinden daha fazla endişe

Merhaba! Instagram’dan koşu, yemek, güzellik ve bağırsak sağlığı ve sağlıklı yaşam konusundaki endişelerinizi cevaplıyorum – konunun ne bir karışımı c

#2020Challenge Instagram’dan @RuneatrePeat

#2020Challenge Instagram’dan @RuneatrePeat

#2020, Covid19 pandemi sırasında tüm farklı aşamalarında Instagram’ın fotoğraflarını paylaşın. Fu

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida 2021’de çalışıyor

Marco Island Florida’da nerede koşulur. Seyahat için ipuçları ve yazlık plaj gezileri. Florida Run Blog ve

⚡ Shareaholic tarafından

.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.