Fast Cuma#3 Fartlek Koşuları – Podcast 7

Ses Oynatıcı

00:00
00:00
00:00

Podcast: New Pencerede Oynayın | İndirmek
Abone Ol: Apple Podcasts | Google Podcasts | Stitcher | RSS
En yeni videolarım

Kötü bir koşudan öğrenmek
Kötü koşular gerçekleşir – işte bir sonraki koşumdan keşfedildiği gibi tam olarak nasıl geçtiğim. Size yardımcı olacak öneri, egzersizlerinizin tarafsız bir seyircisi olarak çok daha iyi bir koşucu oldu.

Daha fazla video

0 saniye 3 dakika, 48 saniye

Sıradaki
High Achiever – harika dinleme kitabı incelemesi
06:12

Canlı
00:00
08:21
03:48

Hızlı Cuma günkü koşu podcast! Fartlek için yeterli mi heyecan duyuyorsunuz?

Fartlek, “Speed ​​Play” için İsveçlidir = her bölümde tam olarak ne kadar ileri gitmeyi seçtiğiniz yapılandırılmamış hız çalışmasıdır. Tempo ve hız aralıkları, hız ve mesafe bakımından da özeldir, ancak bu tür hız çalışması size ‘oynamak’ için biraz yer sağlar.

Bir Fartlek Koşusu Nasıl Yapılır…

-> Isınma! 5 ila 10 dakika. Biraz germe, matkap veya tamamen sıcak ve hazır olmak için yapmanız gereken her şeyi ekleyin.

-> Koşu .. 5 dakika boyunca tipik hızınıza başlayın. Sonra biraz hızlanın. 1 dakika olabilir, 50 metre olabilir, bir posta kutusu veya önde belirli bir dönüm noktası olabilir.

-> Ardından, iyileşmek için önceki daha yavaş hızınıza geri dönün. Tamamen iyileştiğinizde – tekrarlayın.

-> İlk gün birkaç kez yapın. Tam olarak nasıl hissettiğinizi ve mesafe açısından nasıl hissettiğinizi görün. Ayrıca ertesi gün nasıl hissettiğinizi de not edin. *Bu, çalışan bir günlük veya eğitiminizle ilgili bir tür not tutmak için harika bir zamandır.

Kendinize değişmek için zaman tanıyın ve vücudunuzun iyileşmesi için zaman ayırın. Ardından, önümüzdeki hafta bir kez daha deneyebilirsiniz. Vücudunuzun hazır olduğunu düşünüyorsanız, hız bölümünü daha uzun sürebilir veya ek bir bölüm ekleyebilirsiniz.

Taban fazı fartlek
Sonbahar temel eğitiminize başladığınızda, eğitim haftalarınızın her birine bazı Fartlek çalışmaları planlamak için özel olun. Bu antrenmanlar, hacminizi yavaşça geliştirirken 1 ila 2 çalışma programı sırasında bazı son derece ince dişli modifikasyonları kadar kolay olabilir. Hiçbir zaman herhangi bir Fartlek çalışması yapmadıysanız, burada Amerika’nın Koşu Eğitmeni Gider Squires’ından birinden alınan çok daha özel bir egzersiz var:

Haftanın en uzun koşunuzda, her 6 veya 7 dakikada bir 1:00 dalgalanma yapın. Bu dalgalanma çok zor değil-belki de tipik uzun vadeli temponuzdan daha hızlı mil başına sadece 15 ila 20 saniye.

1:00 dalgalanmasının sonunda, yansıtsız ritiminize dönün. “Norm” a geri dönmekte zorlanıyorsanız

(aktif aracılığıyla)

Ama sizin kadar sizin kadar – çünkü “hız oyunu” anlamına geliyor, onunla eğlenmelisiniz! Oynuyor !!

Ey!! Salı günkü podcast’te tartıştığım fotoğrafı keşfettim !! Bu, koşu arkadaşlarım Dave’in yanı sıra Steve’in Rock N Roll Los Angeles Yarı Maratonunda Will Ferrell’in fotoğrafı!

En önemli yarış pişmanlığımdaki Salı günkü bölümünü kaçırdıysanız – buradan inceleyin.

*Lütfen podcast uygulamanızda Run Eat Reve Podcast’e kaydolun. Ben de ITunes ve Stitcher üzerinde (tercihen 1 Brazillion yıldız ile) derecelendirdiyseniz gerçekten takdir ediyorum. Sana teşekkürler !!

Soru: Hiç bir Fartlek yaptın mı? Tam olarak nasıl daha hızlı bölümlerde seçim yapılır ??

Bana çalışma kitabını gönder

43SAVE

Paylaşmak önemsemektir!

43
Toplu iğne

Paylaşmak

Cıvıldamak

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları seçmeye devam edin:

En İyi Çevrimiçi Yarış Bölüm 2 – Podcast 124’ü çalıştırmak için 7 püf noktası

En İyi Çevrimiçi Yarış Bölüm 2 – Podcast 124’ü çalıştırmak için 7 püf noktası

En iyi çevrimiçi yarışınızı tam olarak nasıl çalıştıracağınız. 7 Çevrimiçi Yarış yürütmek için öneriler. Run Eat Podcast 124 – Online Yarış Ser’in 2. Bölümü

Sizi çalıştırmak için 7 adımR Finest Online Yarış Bölüm 1 – Podcast 123

En İyi Çevrimiçi Yarış Bölüm 1 – Podcast 123’ü çalıştırmak için 7 Adım

Tam olarak bir çevrimiçi yarış nasıl çalıştırılır. Koşmak için ilham almak için 7 öneri. Çevrimiçi yarış ve her seviyedeki koşucular için Podcast Bölüm 1’i çalıştırın

Sıcak hava koşullarında hızlı koş

Sıcak hava koşullarında hızlı koş

@Heatherunz’dan en iyi yazlık hileler. Sıcak nemli havalarda tam olarak nasıl çalışılır. Ne içmeli, yemeli ve koşmak için giyin

Running Challenge Run Bet ve Miles Beyan Podcast’teki Stack

Running Challenge Run Bet ve Miles Beyan Podcast’teki Stack

Miles On the Miles 30 günlük bir BET Mücadelesi! Bu yıl yeni – tam olarak nasıl hesap verebilir ve R ile koşmak için ilham aldı

Tam olarak Races Podcast 84 arasında koşu şeklinde kalır

Tam olarak Races Podcast 84 arasında koşu şeklinde kalır

Tam olarak yarışınızdan sonra nasıl formda kalacağınız. Bir yarış için antrenman yapmadığınızda koşu planı. tam olarak nasıl formda kalırsınız Runnin

Çalışma Görünümü Çalışmayı Durdurun yanı sıra kazanır – 132

Çalışma Görünümü Çalışmayı Durdurun yanı sıra kazanır – 132

Çok sayıda güncelleme! Beat Sabre hakkında konuşalım – oynadın mı? Kaliforniya Orman yangınları – koşmayı zorlaştırın! yoğurt

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.