Bu haftanın başlarında Michael Bisping’in Yönetim İddiası

ile ilgili düşünce için yasal gıda Daily Mail, UFC orta siklet şampiyonu Michael Bisping’in eski yöneticisi Anthony McGann tarafından dava açıldığını bildirdi.

Daily Mail, “McGann …’nin on yıl öncesine dayanan ödenmemiş ücret ve masraflara 270.000 £ karşılığında dava açtığını” bildirdi. İddia, Bisping’in kazançlarının “McGann ve Wolfslair’in yüzde 20 komisyonunu alması için bir maddeye” sahip olduğu iddia edilen tartışmalı bir sözleşmeye dayanıyor.

Bisping, sözleşme yükümlülüklerini yerine getirdiğini söyledi. Ayrıca, mahkemede sunulan sözleşmenin değiştirildiğini ve imzasının “imzalamadığım bir sözleşmede göründüğünü” öne sürüyor ve mahkemede üretilen makalenin 2005’te imzaladığından birkaç sayfa daha uzun.

Duruşma büyük olasılıkla tarafların güvenilirliğini ve üretilen makalenin özgünlüğünü açacaktır. Bununla birlikte, McGann’a Bisping’in dövüş cüzdanlarına% 20 faiz vererek geçerli bir sözleşmenin var olduğu kanıtlanırsa, bunun uygulanabilir olup olmadığı konusunda da bir soru ortaya çıkar.

Sözleşme süresi 2005-2012’den itibaren ortaya çıkmaktadır. Bu yıllarda Bisping, Kuzey Amerika’da birkaç tane de dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanında birçok maçla mücadele etti. Yurtdışı maçlarının çoğunun aksine, Kuzey Amerika maçları hükümet tarafından işletilen atletik komisyon düzenlemesine tabidir. Yönergeler arasında, yöneticilerin bir savaşçının çantasını dilimleme hakkına sahip olmaları için karşılanması gereken gereksinimler bulunmaktadır.

Örneğin, 2012’de Bisping Toronto’da savaştı. Bu maç, Ontario’nun Atletik Kontrol Yasası tarafından yönetildi, bu da “Kimse, Komiser tarafından verilen bir lisans veya izin dışında profesyonel bir yarışmaya veya sergiye katılmayacaktır”.

Bisping’in Nevada’da Nevada Atletizm Komisyonu’nun yönetim sözleşmelerinin “planlanan bir yarışma veya sergiden en az 72 saat önce komisyona başvurmasını” gerektirdiği 3 maç vardı.

Ayrıca bu zaman diliminde Kaliforniya’da savaştı. Kaliforniya’nın yönergelerinin 221’i “Yöneticiler ve Boksörler arasında girilen orijinal sözleşme”, Politika 222 uyarınca onaylandığı sırada Komisyon’a dosyaya yerleştirilecektir. Dönemi boyunca yönetici veya destekçi, Komisyon’dan bildirimde bulunduktan sonra Komisyon tarafından lisanslanmaz. . ” Ronda Rousey’in yöneticisinin öğrendiği gibi, bu hüküm bağlayıcıdır ve buna uymuyor, yöneticiyi savaşçının çantasını kesmelerine bırakır.

Mahkemede sunulan sözleşmenin gerçek olduğu kanıtlanmış olsa bile ve Bisping’in altındaki tüm mali yükümlülüklerini karşılamadıysa, McGann bir McGann olmadığı sürece, McGann’a Kuzey Amerika maçlarından gelirlerinin bir yüzdesi ödemekle ilgili bir savunmaya sahip olabilir. Tüm bu yargı bölgelerinde lisanslı yönetici ve sözleşmesinin çeşitli komisyon gerekliliklerine uymasını sağladı.

Bisping’in bu tür argümanları ilerletmesi durumunda Daily Mail’in raporundan belirsizdir, ancak değilse, hukuk ekibi kesinlikle bunu yapmayı düşünmelidir.

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Michael Bisping / Anthony McGann iddiası “The Count’un” UFC gelirleri ve diğer finansal detaylar hakkında bilgi veriyor 16 Şubat 2018
Michael Bisping ve UFC, 25 Ekim 2017’de 1 Yorum ile iddia edildiği için dava açtı
Atletik Komisyon, bir gözlü Michael Bisping’e Jake Paulapril 20, 2022 ile savaşmak için “izin” vermek için kullanıyor

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.