Alq Gurley – bir geri dönüş gerçekleşebilir mi?

Christian Duque tarafından

Dergilerin yönettiği ve kimsenin sosyal medyayı duymadığı bir vücut geliştirme çağına geri dönersek, internetten çok daha az, Philadelphia’dan genç bir adam, sporu potansiyel olarak gidebileceğinden daha olağanüstü bir bedenle büyüledi. Al, pistten futbola kadar tüm büyük sporları oynadı, ağırlık eğitimi ile son derece aşinaydı ve en erken başlangıçlarından son derece güçlü bir iş ahlakına sahipti.

İnsanların tam olarak nasıl düşündükleri, işlemek için kullandıkları hakkında sayısız makale yazdım, ancak aslında, aslında yaşadı. Bugün “spor salonları”, gün içinde bir şaka olurdu. Louisville’deki fabrika, Missouri’deki Dungeon – Titone Pro Fitness Center veya hepsinin kralı Bev Francis Powerhouse Gym gibi hardcore fitness merkezleri inanılmaz derecede nadir. Al’ın günlerinde, gerçek sporcular için çok daha fazla, gerçek spor salonları vardı ve herkes sadece kendilerini vücut geliştiricisi olarak adlandırmadı. Eğitim, yeme ve açlık arasında (bugün çoğu sporcuda mevcut değil), eski günlerdeki adamlar, tek bir noktada yıldızlıkta kaybetmek anlamına gelse bile – sağlanmadılar. Sağlanan, sadece bir seçenek değildi, bu yüzden El Q ‘89’da bir puan kısa bir süre sonra, bir intikamla geri döndü ve 1990 NPC Nationals’ta generali kazandı. 2017’de Boynton Beach, FL’de Al ile röportaj yapmaktan onur duydum ve onunla konuşarak bir ton içgörü aldım. 2017’de bile Al, oldukça kısa bir süre içinde sahneye atlayabilirdi. O zaman benim için endişe, bugüne ek olarak, böyle bir geri dönüş gerçekleşebilir mi?

Yeni başlayanlar için, bir geri dönüş her türlü farklı şey anlamına gelebilir. Muhtemelen, en büyük tek yol yarışmak olacaktır. I O olayının yanı sıra sayısız başkalarının geri gelmesini görmek istediği bir olay, Üstat Olympia. Böyle bir rekabetin, El Q gibi erkekler için geri dönmesi için çok daha gerçekçi bir şey yapacağına inanıyorum. Sadece savaşması için mükemmel bir başlık olmakla kalmaz, aynı zamanda dürüstçe son derece iyi olacağına inanıyorum. Aynı şekilde yerli Philly’den çok uzak değil, büyük iyi arkadaşım Rich Siegelman, IFBB Pro League Baltimore Pro Masters’ın yanı sıra akıl hocam Gary Udit, şaşırtıcı IFBB Pro League Pittsburgh Pro Masters’ı tanıtıyor. Yarışmalar açısından, AL’nin bugün karşılaşabileceği mükemmel yerler var.

NPC Nationals’ta generali kazandığınızda, bir dünya şampiyonluğu kazandığınızda ve Bay Olympia’daki ilk 10’u kırdığınızda, sadece bir geri dönüş için bir seçim değil. Aslında, El Q da aynı şekilde 2017’de Muscular Gelişimi’nden efsanevi Ron Harris ile röportaj yaptı. Hem StrengthAddics hem de MD görüşmeleri, sayısız vücut geliştirme hayranı ve bu çok şey arasında favoriler kalıyor. Herkes Insta’nın ünlülerinin gönderileri tarafından tüketilmez. Çok sayıda insan, özellikle vücut geliştirme safları, El Q, Mighty Mike Quinn, Lee Labrada ve Samir Bannout gibi adamlara bakıyorlar ve yeterince alamıyorlar. Aynı şekilde güvercin deliği için kesin olmamak veya bu adamları nostalji eylemi olarak etiketlememelidir. İnsanların eski günleri duymak istedikleri doğru olsa da, neredeyse benzer şekilde çağdaş zamanlar hakkında yer almalarını istiyorlar. Rakipler, bugün efsanelerden haber almak istiyorlar ve onlardan keşfetmek istiyorlar.

‘17’de ideal olarak ideal olarak ideal olarak sözü verdik, bu makale turlar yapıyor ve birkaç kişi daha konuşuyor. El Q’nun Tad Inoue ile bir podcast yaptığını görmek istiyorum, belki Scott McNally’ye katılın ya da belki Shawn Ray tarafından Shawn Ray TV için röportaj yapmak istiyorum – tam olarak ne kadar harika olurdu?!?! Heck, neden bir Lonnie Teper röportajı yapmıyoruz? Bir yana, Al 2019’da bir dizi mükemmel röportaj yapabilir, ancak sonunda bu röportajlarda teşvik edecek bir şeyleri olmalı ve orada büyük endişe yatıyor – ne?

Sizi anlamıyorum, ancak AL bir e-kitap oluşturmaya karar verirse, örneğin, sadece satın almayacağım, birkaç kez kontrol ettim. Dave Draper ve Bob Paris’in kağıt kapakları, sadece baktığım birkaç adama, kapakların düştüğü noktaya kadar kontrol ettim. Ancak e-kitaplarla bu bir sorun olmaz ve bunları herhangi bir yerde kontrol edebilirsiniz. Gerçekten gidecek yöntem. Kendi kendine yayınlayın, kitabınızı çevrimiçi olarak koydunuz ve tüm röportajlarınızı kendi evinizin rahatlığından yaparsınız. Tüm röportajları çevrimiçi yaptığınızda, şovu yolda alamayacağınızı, bazı seminerleri yapamayacağınızı, belki de bazı şovlarda konuşamayacağınızı ve/veya motivasyonel bir konuşmacı haline geldiğinizi kim belirttiğinizde. Olasılıklar kesinlikle sonsuz !!

Hepimiz umarım Al bu makaleden bir tekme alır ve ciddi şekilde karışıma geri dönmeyi düşünür. En azından, umarım bahsedilen medya karakterlerinden birkaçı ona ulaşır – özellikle biraz. Tad’in olduğuna inanıyorume harika bir röportaj yapmak için gazetecilik kabiliyetinin yanı sıra vücut geliştirmede anlayış ve anlayışlar. Dave Palumbo, inanılmaz bir görev de yapacak büyük bir isim daha. Aynı şekilde Al’ın onu böyle bölgeye koymamı umursamıyor, ancak mutlak bir efsane ve herkesin kim olduğunu, ne başardığını ve gelecekte ne üzerinde çalıştığını anlaması gerekiyor.

Umarım bu makaleyi okumaktan hoşlanırsınız ve yorumlarınıza bakarsınız.

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.