Brooks Core Shoe

Bu sabah, iskorbüt olacağımı düşünerek korkuyordum çünkü evde meyvemiz yoktu. Ben nasıl hayatta kaldı?!

Sonra, geçen gün Costco’dan satın aldığımız bu greyfurt bardaklarını buldum ve kriz ertelendi (daha fazlasına ihtiyaç duyduğum için önlenmedi).
En son videolarım

Covid-19 testim var
Bir koronavirüs testi almak – nasıl çalışıyor, nasıl hissettiriyor, deneyimim ve daha fazlası. Geleneksel testi aldım ve Ben Covid-19 hızlı testini aldım.

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 16 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
05:16

Konuyla ilgili olduğumuz için, diğerini yoldan çekelim. Daha fazla meyve için TJ’lere süper hızlı bir yolculuk yaptım çünkü iskorbüt saldırısı öğlen geri geliyordu. Yani iki erik ve bir büyük salata öğle yemeği hazırladı.

Protein sallanıyor çünkü bir saat sonra gürlüyordum. Daha iyi kalma güç için yemek için bir bütün tahıl karbonhidrat eklemiş olmalıydım. Ve şimdi bir elma vardı. Um, meyve çok mu?

Son zamanlarda bir Brooks blog büyükelçisi olmam istendi. Brooks hayaleti benim “çekirdek ayakkabım” olduğundan şansa atladım!

İki hafta önce New York’ta büyükelçilere yeni ayakkabı dizileri hakkında bilgi vermek için süper harika bir etkinlik yaşadılar. Ne yazık ki, ING çekimi için NY’ye gideceğimi zaten biliyordum, bu yüzden geçmek zorunda kaldım.

Ama hala bilgiye ihtiyacım olduğu için Brooks’un ayakkabı ürün yöneticisi Kira ile görüntülü sohbet ettim. Teknolojinin büyüsü çok havalı. (Ha, ayakkabıların üzerinde nasıl saçmaladığıma bak. Runnerd.)

Beni en son Gliserin ve Ghost 5 – nötr ayakkabılarının yeni yönlerini aldı. Süper ilginçti çünkü nötr bir ayakkabı giyiyorum ve tam anlamıyla hayalet 4 ve 5 arasındaki değişiklikleri hissedebiliyor ve görebiliyordum.

Doğrusu, Ghost 5 ile ilk koşumdaki değişikliklerin hayranı değildim, ama şimdi kazıyorum! Değişim zor ve koşucular onların favorilerine sadık, değil mi?

Her neyse, bana yeni saf proje hatlarından da bahsetti. Bu çok heyecan verici! Ayakkabılara biraz koştuktan birkaç hafta sonra daha fazla konuşacağım, ama bu konuda çok cazım.

Gliserin ve hayalet her ikisi de nötr ayakkabılardır, ancak bazı belirli farklılıkları vardır. Gliserin daha fazla yastık var ve ben biraz daha doyurucu olarak düşünürdüm. Eğer daha fazla stabilite ayakkabısından geliyorsanız veya tıpkı daha fazla yastık gibi / ayakkabılarınızda daha zorsanız, bu sizin için olan.

Hangi kategori ayakkabısını çalıştırıyorsunuz?

Brooks’taki birkaç soruyu cevapladıktan sonra hangi ayakkabı / ayakkabı türünün sizin için en iyi olduğunu bulabilirsiniz (buna denenen adını seviyorum).

Şahsen ayakkabıların giydiğiniz en önemli dişli parçası olduğunu düşünüyorum – bu yüzden neden ayakkabının sizin için doğru olduğunu bildiğinizden emin olun ve taahhütte bulunmadan önce onları test edin.

Bir koşu mağazasına gidin ve ilk kez koşu ayakkabısı satın aldığınızda düzgün bir şekilde takılın. Vücudunuz/ayak/eğitim rejiminiz için doğru ayakkabıyı bulduktan sonra, onları çevrimiçi olarak sipariş edebilirsiniz.

Bugün fark ettim ki, Disneyland geçişlerimizin Eylül ayına kadar geçerli olduğu son gün, bu yüzden Ben’in işten sonra gitmeye çalışacağım! Yarın görürsünüz.

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunlarla devam edin:

Koşu ayakkabısı için zappos

Koşu ayakkabısı için zappos

Bu yazı Zappos tarafından desteklenmektedir. Koşu ayakkabılarınızı nereden alıyorsunuz? Pekala, go-to kaynaklarım var ama az önce denedim

Yaz koşusu, baştan ayak parmaklarına en iyi vites!

Yaz koşusu, baştan ayak parmaklarına en iyi vites!

Yaz Koşusu Sahip Olmalı – İşte En İyi Koşu Dişli, Giysiler, Sho listemES, yakıt kayışı, güneş kremi ve daha fazlası R için

En sevdiğim koşu ayakkabılarım ve Dopey Mücadelesini Tekrar Yapar mıyım

En sevdiğim koşu ayakkabılarım ve Dopey Mücadelesini Tekrar Yapar mıyım

Şu anda en sevdiğim koşu ayakkabılarım. Dopey meydan okumasını tekrar yapar mıyım? RRCA Run Koç Sertifikası Nasıl Yardımcı Oldu?

Farklı koşular için farklı koşu ayakkabıları?

Farklı koşular için farklı koşu ayakkabıları?

Kolay koşular, uzun koşular, hız çalışması ve dinlenme günleri için en sevdiğim koşu ayakkabıları. ne zaman giyilecek en iyi koşu ayakkabıları

Fun Run Challenge 2. Gün – Koşu Ayakkabıları

Fun Run Challenge 2. Gün – Koşu Ayakkabıları

Mevcut koşu ayakkabılarım ve koşu ayakkabılarınız için ipuçları. Yeni koşu ayakkabıları, ayak tırnağı ipuçları ve kaç mil y ihtiyaç duyduğunuzda

Yeni koşu ayakkabılarına mı ihtiyacınız var? İşte nasıl söyleyebilirsin …

Yeni koşu ayakkabılarına mı ihtiyacınız var? İşte nasıl söyleyebilirsin …

Yeni koşu ayakkabıları alma zamanının gelip gelmediğini nasıl anlarsınız? Yeni bir çift koşuya ihtiyacınız olup olmadığına karar vermek için neye bakacağınıza dair ipuçları

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.