MMA Savaşçıları Derneği Teamsters Union’dan

Destek Alın, Avukat Robert Maysey liderliğindeki Karma Dövüş Sanatları Savaşçıları Derneği, profesyonel savaşçılara fayda sağlamak için reformlar aramak için birleşik bir ses tedarik etmek için yaklaşık on yıldır çalışıyor.

Dün, San Diego’daki Yıllık Boks Komisyonları Derneği toplantısında, MMAFA’nın Teamsters Birliği’nin desteğini aldığı açıklandı.

Bloodyelbow’dan John Nash, desteğin, Profesyonel MMA’daki mevcut hizmet uygulamalarını bozacak bir değişiklik olan MMA savaşçılarını içerecek şekilde Muhammed Ali Yasası’nı genişletme çabalarını içereceğini öne sürdü.

Bağlantılarının ayrıntıları hakkında herhangi bir resmi yorum için MMAFA ve Teamsters’a ulaştım. Bu ilişkinin kapsamı henüz açıklığa kavuşturulmamış olsa da Maysey, MMAFA’nın Ali Yasası’nın MMA’ya genişletilmesini isteyen nedenleri hakkında şu açıklamayı yayınladı –

San Diego’daki Boks Komisyonları Derneği Yıllık Sözleşmesinde yapılan sözlerimin çok daha genişletilmiş bir versiyonu:

Temmuz 2009’da CSAC, karma dövüş sanatçılarına federal yasanın tüm savaşçıların ulusal bir kimlik kartı almasını gerektirdiğini belirten bir mektup gönderdi. Ulusal Kimlik Kartını elde etme uygulaması, iki önemli istisna dışında, boks muadili ile esasen aynıdır:

1. MMA uygulaması, boksörlerin aldığı eşdeğer bir hak faturasından oluşmaz ve
2. MMA uygulaması, boksörlere verilmesi gereken tıbbi açıklamaları siler.

Tabii ki, komisyonlar ALI Yasasını MMA’ya uygulamıyor ve MMA’ya hiçbir federal yasa uygulanmıyor. Bu federal yasa, elbette, 2000 Muhammed Ali Boks Reform Yasasıdır.

ALI Yasası için geçerli olan gerçek bulguları (boksu MMA ile uygun ve kısalık için eksiksiz bir liste olarak değiştirecek şekilde değiştirildi):

Eyalet atletik komisyonları şu anda, yetki alanlarında rekabet eden boksörlerin devlet düzenlemelerini ihlal edebilecek veya zahmetli ve müsadereler olan sözleşme şartlarına ve hizmet uygulamalarına tabi olup olmadığını anlamak için uygun bilgiler almamaktadır.

Bu uygun bilgi eksikliğinin yakın tarihli bir örneği, Komiser Andy Foster tarafından başkanlık ettiği bir arbitasyonda meydana geldi. Tahkimin taraflarından biri, davalarıyla çok uygun olduğuna inandıkları bir tanıtım anlaşması ile ilgili sorular sormaya çalıştı. Ancak Komiser Foster, promosyon anlaşmasının, organizatör tarafından sunulmadığı için Komisyon önünde olmadığına ve destekleyici anlaşmayı “gizli” olarak kabul ettiği için kabul edilmeyeceğini veya kanıtlanmayacağına karar verdi. Komisyon, boksta gerektiği gibi, organizatör ve MMA savaşçısı arasındaki tüm anlaşmaların kopyalarını bile almadıklarında anlaşmazlıkları nasıl yeterince düzenleyebilir veya hakem olabilir?

Spor, savaşçıları derecelendirmek/sıralamak için güvenilir ve nesnel kriterler oluşturmamıştır.

MMA’da, destekçiler bunu bir adım daha ileri götürdüler, sözleşmeli olarak başlıkların sadece “tören” olduğunu ve sporcunun kazanılan unvanlar için savaşmak veya korumak için ideal olmadığını belirtti. Buna “unvan” ı yaptırım yapan devlet hükümet organlarının tüketen halka karşı savaştığı nasıl izin verilir?

Profesyonel MMA endüstrisindeki açık rekabet, belirli destekçilerin ve yaptırım organlarının, sporcuların ve bilet alımının zararına kısıtlayıcı ve rekabete aykırı hizmet uygulamaları tarafından büyük ölçüde müdahale edilmiştir. Ortak destekleyicilerin ortak uygulamaları Amerika Birleşik Devletleri’nde eyaletler arası ticaretin kısıtlamalarını temsil etmektedir.

Jon Fitch, Ben Askren, Randy Couture, Fedor Emelianenko, Wanderlei Silva ve diğerleri, savaşçılara ve tüketen halka zarar veren birçok kısıtlama örneği sunuyor.

ALI Yasası’ndan alınan bu bulguların her biri, burada yer almayan bulgular gibi MMA’ya eşit geçerlilikle uygulanmaktadır.

Hepsi MMA’da yaygın olan bu istismarları düzeltmek için Muhammed Ali Yasası şunları gerektirir:

Objektif sıralama kriterleri liyakat – sözleşmeye dayalı sözleşmeye dayalı. Standartlaştırılmış, nesnel sıralamalar, halkın spora olan güvenini artırmaya hizmet ediyor ve sıralamalarda ilerlemeye çalışan samimi savaşçılar için yeni fırsatlar anlamına geliyor. ” Buna ek olarak, spor boks hayranlarının “şampiyonluk maçlarının gerçek şampiyonlar tarafından yapıldığını bileceği düşünüldüğünde“ daha fazla bütünlük ve saygı ”elde ediyor.

Zorlayıcı ve sömürücü sözleşmelerden korunma. “Seçenekler” gerektirme uygulaması rekabeti engeller. Yasanın yasama tarihinin beyan ettiği gibi, “sporcular sporda rekabet açacak gibi daha iyi hizmet edileceklerdir, eğer savaşçılar, içinde bulunan bir promotörle sözleşme yapmak için zorlanmak yerine, kişisel olarak seçtikleri destekleyicilerle sözleşme yapmak için ücretsiz olsaydı ödüllendirici bir maçı yasaklama konumu. ”

Çıkar çatışmalarına karşı yasak. Kanun ayrıca, belirli çıkar çatışmalarını yasaklayan bir hükümden de oluşmaktadır. Özellikle, bir yöneticinin bir profesyonelde doğrudan veya dolaylı bir finansal çıkarına sahip olmasını yasaklar.hareket ve bir destekçinin bir savaşçının yönetiminde finansal çıkarlara sahip olmasını yasaklar. “Yönetici bir destekçinin bordrosundaysa, bir boksörün bir yöneticiden uygun temsil ve danışman alması mantıklı değildir. Bu, savaşçının zararına ve destekleyicinin avantajına çalışan belirgin bir çıkar çatışmasıdır. Benzer kısıtlamalar, yöneticiler ve destekleyiciler ve yaptırım organları arasındaki çatışmaları yasaklayan da mevcuttur.

Devlet atletik komisyonlarına gerekli açıklamalar. Kanun ayrıca, promotörlerin yazılı veya sözlü anlaşma ile bir savaşçıya yapılan tüm ödemeleri ifşa etmesini gerektirir. Özellikle, Yasa, organizatörün (i) organizatörün ve savaşçının bir taraf olduğu yazılı olarak herhangi bir anlaşmanın bir kopyasını sağlamasını ve (ii) yalancı ceza altında yazılı bir açıklama yapmasını gerektiren başka hiçbir yazılı veya sözlü anlaşmanın bulunmadığı Promosyon ve savaşçı arasında. Gizli anlaşmaya izin verilmez.

Carlos Newton’un belirttiği gibi, rekabet ve kısıtlama ücretsiz savaş sporlarında, destekçiler savaşçılar için yarışıyor ve savaşçılar başlıklar için yarışıyor. Organizatör, bir savaşçının kimin savaştığını, bir savaşçının savaştığı, bir savaşçının savaştığı, savaşçının neyi aldığı ve kimin başlık statüsünü elde ettiğini ve şimdi hangi sponsorların giyildiğini belirlediğinde, destekleyici ve savaşçı arasında yasal müzakere gücünün benzemesini yoktur. Ölçekler ezici bir şekilde destekleyiciye doğru eğilir.

Son zamanlarda Komiser Lueckenoff, ABD Başsavcısı Loretta Lynch’e bir boks organizatörünün/danışmanının eylemleri hakkında soruşturma çağrısında bulunan bir mektup gönderdi. Bu boks varlığının, bir MMA destekleyicisinin davranışları ile aynı şekilde “Bellator veya UFC” ile aynı şekilde davranmaya çalıştığı iddia ediliyor. Eğer bu eylemler bir boks destekçisinin üstlenmesi için yasadışı ise – MMA’da neden yasadışı değillerse, bu odadaki herkes (ABC kongresi) bu aynı suistimallerin karışık dövüş sanatlarında yaygın olduğunu bildiğinde.

Ali Yasası, bu istismarlardan boksörleri güvence altına almak için getirildi, MMA’ya Ali Yasası, karışık dövüş sanatçılarına aynı korumaları ve adalet ve tutarlılığın gerektirdiği şeydir. Lütfen, Muhammed Ali Yasası’nın MMA’ya uygulanmasını istemek için bize katılın. Bu sporun sporcuları ve hayranları daha az olmamalıdır.

Teşekkür ederim.

İlan

Bunu Paylaş:
Twitter
Facebook

Bunun gibi:
Yükleme gibi …

İlişkili

Teamsters ve Unite Burada UFC Fightersaugust 6, 2015 ile 3 Yorumlarla Organize Etmeye Arıyor
UFC tarihindeki en büyük mücadele – ViewAugust 10, 2015’e göre 1 yorum ile mevcut değil
Ali Yasası Genişlemesi için Karma Evlilik Sanatları Savaşçıları Derneği Dilekçesi 12 Şubat 2016

Leave a Reply

Your email address will not be published.