Bu çok cal kar!

Merhaba!! Nasıl gidiyor? Tam burada sevdiğim kadar sıcak. Dün sabah bu yolla tonlarca polen ve hava ile yüzen çiçeklerle koştum. İnanılmaz derecede çılgındı ve kar gibi görünüyordu! Socal Snow gibi görünen video için insta-hikayemi inceleyin.

E -postayı ve başka her şeyi yakalamak için bir hedefim var – Boston’da maraton için herhangi bir iş yapmadığım için inanılmaz derecede geride kaldım. Pişmanlık yok – bundan zevk aldım! Ancak bir eylem bekliyorsanız, organizasyon ve zaman yönetimi ile ilgili olduğunda dünyanın en kötü kişi olduğumdan beri uzun zaman aldığını anlayın.
En güncel videolarım

Pysch Ward: Bir Anı – Kitap İncelemesi’ndeki büyüleyici diğer yarım
Pysch koğuşundaki büyüleyici diğer yarım: bir anı
Mark Lukach tarafından

En çok satan Anı’nın Sesli Kitap Değerlendirmesi 2017’yi piyasaya sürdü.

Harika bir dinleme mi?
Sesli olarak sunulan kitabın hızlı bir değerlendirmesini paylaşıyorum.

Amazon’dan:

Akıl sağlığı sorunu ile yeniden tanımlanan ve sevginin gücünü teyit eden genç bir evliliğin kalp kırıcı ama umutlu bir anısı.

Mark ve Giulia’nın hayatı birlikte bir masal romantizm olarak başladı. On sekizde olduğu gibi düştüler, yirmi dört yaşında evlendiler ve Kısa süre sonra San Francisco’da rüya hayatına başladılar. Ancak Giulia yirmi yedi yaşındayken, neredeyse bir ay boyunca onu psişik koğuşa inen korkutucu ve öngörülemeyen bir psikotik mola yaşadı. Bir gün aynı zamanda aynı zamanda ayarlanmıştı; Bir sonraki, sanrılı ve intihar etti, sevdiklerinin güvenli olmadığına ikna etti.

Soru:
Şimdi hangi kitap veya podcast dinliyorsunuz ??

Bundan sonra ne dinlemeliyim?!

Kitabın bağlantıları ve diğer değerlendirmeler runeatrepeat.com adresindedir.

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 31 saniye

Sıradaki
5 dakikalık koşu ısın
05:34

Canlı
00:00
08:21
05:31

Ve en kötü blog hizmet kişisi olduğum için sadece yarı en kötü kardeşim olduğum için bir tane kardeşim bir tur için aldım. Hava hokeyi oynadık ve yeni bir deneyim oldu. Daha önce hava hokeyi oynadım, ancak oyun tipik gibi başladı ve o zaman beklenmedik bir şekilde 26 ek disk gibi bir şey çıkardı !!! Ha! Bunun için hazır değildim, benden korktum, bu yüzden kıkırdamaya başladım ve o zaman duramadım. Kaybettim, ancak yakındı.

Arcade’ye gitmeden önce şimdiye kadarki en büyük salata vardı.

Sonra Paylaşım Cinnabon’u aldık. Bu ‘içler’ ya da bunun gibi bir şey. Bu, Cinnabon’un en iyi bölümünün sadece orta kısmı.

Ailemin evine döndüğümde son derece eğlenceli bir sürpriz oldu – tercih ettiğim küçük kişi oradaydı !!! Bu hayatımı yaptı.

Ben bir arkadaşımla akşam yemeği planları vardı ama bütün gece kalmak için iyi kalmak ve takılmak istedim. Filipinli yemeklerimiz vardı – A.’dan beri bu konuda inanılmaz derecede kendimden çok mutluydum.) Bittiğin yanı sıra harika görünüyordu.) Bit kardeşim ve arcade’ye giderken Filipinli hızlı yemek için bir gösterge gördüm Bunun ne olduğunu tam olarak nasıl anlamadığımızdan bahsettim! Böyle rastgele bir tesadüf!

Bu sabah Long Beach’te koştum çünkü güzel olduğu kadar güzel olduğu kadar düz ve bölgede olduğum gibi. Her hafta sonu Long Beach’te koşmak için kullandım! Bu ol ‘Running Blog’a başlamadan önce Long Beach bisiklet yoluna çıkmanın yanı sıra her hafta sonu oradaki uzun koşularımı yaparım ve sonra Jamba Juice idealine gidin. Biri için bir koşu ve smoothie kulübü gibiydi.

Ve diğer mutlu haberlerde…

Mağazadaki dökme kutulardan bu bitter çikolata kaplı badem aldım. TJ’nin deniz tuzu ile bitter çikolata kaplı bademlerine benzer şekilde harika. Eğer yapmadıysanız bunları deneyin!

Ve herhangi bir kişi kişisel asistanım / kedi bakıcısı / stajyer / tamircim olmak istiyorsa – görüşme süreci, bu çekmeceyi şifoniyerime geri aldığınız küçük bir iş içeriyor. Teşekkürler.

İdeal değildi, bu yüzden çekmeceyi dışarı çıkardım ve şimdi geri alamıyorum! Vegas bunun her şeyin etrafına kürk koyma daveti olduğuna inanıyor. Boo.

Sadece bir tane seçebilirseniz: bitter çikolata kaplı badem veya cinnabon ??

Tercih ettiğiniz konum nerede çalışır?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğnePaylaşmak

Posta

Paylaşmak

Bunları tercih etmeye devam edin:

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşu için fikirler ve daha fazlası!

Sezgisel yeme ve binging hakkında Soru -Cevap, yaz aylarında koşu için fikirler ve daha fazlası!

Gıda Fiziksel Fitness Sezgisel Yeme Endişeleri ve Cevaplar yürütmek. Yaz aylarında koşmak için fikirler, eğer depresyondaysanız ne yapmalı ve

Koşucular için vücut pozitifliğine yardımcı olabilirsiniz

Koşucular için vücut pozitifliğine yardımcı olabilirsiniz

Uyarı Etkinleştir: Bu yayın, kişisel deneyimimden olumsuz bir vücut resminin açıklamalarından oluşur. İlk yıldız olduğumda

Hamilton müzikalinin ilk 11 parçası

Hamilton müzikalinin ilk 11 parçası

Hamilton’dan ilk 11 en iyi alıntı ve Los Angeles Pantagtage’da Hamilton müzikalini görmenin tercih ettiğim bölümleri

Long Beach’teki Kraliçe Mary’ye ve bu haftanın birincil hedefine koşmak

Long Beach’teki Kraliçe Mary’ye ve bu haftanın birincil hedefine koşmak

Long Beach’te koşuyor, CA Kraliçe Mary’ye ve Downtown Long Beach’in yanı sıra Runnin ile Seaport Village’da koşu

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Irvine Yarı Maraton Yarışı Özeti

Yarım maraton yarışı özeti ve inceleme. Irvine Yarı Çılgın Yarım Maraton Koşu Programı ve Irk Değerlendirmesi ve Fikirleri

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Diego ile kilo kaybı, karpuz ve hafta sonu güncellemeleri

Kendinizi geliştirirken tam olarak kendinizi nasıl seveceğinizi. Vücut pozitifliği kilo verirken veya bir hedefin peşinde giderken. tam olarak nasıl

⚡ Shareaholic tarafından

.

Leave a Reply

Your email address will not be published.