Greenspoon Marder, Miami’de

Ortak Ahmand R. Johnson’ın eklenmesiyle Ev Eğlence ve Spor Yöntemini Genişletiyor Greenspoon Marder, Miami’deki ortağı Ahmand Johnson’ın eklenmesiyle firmanın ev eğlence ve spor yöntemi grubunun büyümesini ortaya koydu. Johnson, çok çeşitli işlemsel konularda eğlencelere, sporculara ve her boyutta işte yardımcı olur. Aynı şekilde, bireyleri temsil eden 15 yıllık dava deneyimi ve yüksek riskli endüstriyel davalarda iş getiriyor.

“Ahmand, önde gelen bir eğlence, spor ve endüstrinin birçok prestijli organizasyonundan birkaçını temsil eden medya avukatı olarak popüler. Müşterilerimize inanılmaz bir mülkiyet olacak ve firmamızın büyümesinin yanı sıra dünya çapında erişime devam etmesine yardımcı olacak. ” Greenspoon Marder’ın ortak yönetmeni Michael Marder, “Miami’deki ev eğlence pazarında ve ABD genelinde varlığımızı genişletmeye devam ederken Ahmand’ı takıma davet etmekten heyecan duyuyoruz” diyor. ”

Johnson, ev eğlence pratiğinde popüler sanatçıları, plak şirketlerini, şarkı yazarlarını, yapımcıları ve telif hakkı, lisanslama, finansman, malzeme edinimi, üretim, dijital dağıtım ve müzik konularında yapım işini temsil ediyor. Aynı şekilde medyanın yanı sıra, sosyal ağ ve web sitelerinin kullanmasının yanı sıra reklam, sponsorluk ve beceri anlaşmaları konusunda ev eğlence müşterilerine de tavsiyelerde bulunur.

Bunu Paylaş:
Facebook
Twitter
E -posta

Posted in Uncategorized 

Leave a Reply

Your email address will not be published.