Bu yüzden arkadaşım olmak istemiyorsun, güven bana.

Merhaba! nasılsın Terli? Oh, sadece ben? Peki. Dün burada çok sıcaktı ki, köpekleri denemek ve şaşırtıcı denemek için annem gittim. Ama Roxy havuza girmek isteyen tek kişi oldu. O bir havuz köpeği. Herkes korkmuştu. Bu yüzden onları hortumla biraz ıslatıyorum (güzel bir şekilde, onları bir gün benim kaderim olacak huysuz yaşlı bir kadın gibi çimlerimden sarkmaya çalışıyorum).

Sonra, onlara biraz çocuk havuzu almak için parlak bir fikir vardı! Peki. Belki de babam bana sonsuza dek bir tane almamı söylüyor çünkü Roxy suyu seviyor, ama
En son videolarım

Covid 19 antikor testi
Covid19 antikor testini aldım. İşte böyle gitti ve sonuçlar!

Daha fazla video

0 saniye 5 dakika, 19 saniye

Sıradaki
Maraton Eğitim Günü 3.
00:51

Canlı
00:00
08:21
05:19

A.) Havuza Girilemez

B.) Ayaklarını her zaman su kabına koyar ve iğrenç.

C.) artrit olduğu için yüzmek ve havuza girip çıkmakta zorlanıyor

Görmek? Pençelerini su kabına koymuştu ve sonra çamurlu bir pençe baskısı bırakarak ayağıma basmıştı. Bu kirli pataları bütün gün suya koyar. Bahse girerim, saygın bir köpek restoranı işletmeye çalışıyorduk, sağlık departmanı bize düzenlilik konusunda bir “F” verecektir.

Roxican’ın havuz istediğini anladım ve yavruların da hoşuna gitmesini umuyordum. Bailey bir su köpeği değil, bu yüzden ceketine en küçük su damlasını almaktan korktuğu için bir yere saklanmasına hazırlandım.

Wal mağaza vurdum ve onlar havuzdan teklif edildi !!!

Ama bir hedefteydim, bu yüzden Hedef’e gittim ve bir çalışandan etkili bir şekilde biraz çocuk havuzu bulduğunu sorduktan sonra 10 $ için. (Bu da çalışabilecek bir köpek küveti.)

Ayrıca dondurma buldum. Ne yazık ki bunun bedelini ödemeye gittiğimde, onları çıkarmak için kutular açarken kartonu bir jilet bıçağı ya da bir şeyle dilimlemesi gerektiğini fark ettim ve yanında büyük bir dilimlenmişti, bu yüzden teslim etmek zorunda kaldım Ve iyi şeyler olmadan ayrılın. Boo.

Geri döndüğümde havuzu suyla doldurdum ve köpekleri incelemeye teşvik etmeye çalıştım. (Kaliforniya’nın kuraklık içinde olduğunu fark ettim ama 104 dereceydi ve çok fazla su içmesi ve soğutulması gereken 4 köpeğimiz var.)

Sadece büyük bir su kasesi olduğuna inanıyorlardı!

Birinin tırmanmasını bekledim…. hayır.

Sonunda annem bazı ikramlar aldı ve onlarla birlikte Roxy’yi çekti. İçinde durdu, ama serpme ya da oturmadı ya da başka bir şey. Yavruların, dışarıda bıraktığımız her şeyi yaptıkları gibi tırmanmaya ve/veya yok edeceğine inanıyorum. Yani en azından herkes tarafından biraz eğlenecek!

Süper zarif bir köpek havuzu değil ama işe yaradı ve umarım onları şaşırtıcı tutar ve suda oynamaya kullanılan yavruları alacaktır.

Ve şimdi internette en az çekici fotoğrafımı yayınlayacağım.

Tamam, belki de en az 26 cazip olan en iyi 26’dan biri? Geçmişte gerçek çılgın olanlar yaşadım…

Bu aynı zamanda arkadaşım olmak istememenizin 1 numaralı nedeni …

Şimdi SR gittiğine göre yeni bir arkadaş edindim, tam dostum tam olarak – Katie.

Katie bir hemşire uygulayıcısıdır. Katie güzel. Katie akıllı. Katie bana sarılmaya çalışır (bu konuda Katie gibi olma). Katie güzel ve metin mesajlarıma, tuhaf bir renk ya da kırmızı ateşe sahip olduğumdan korktuğumu hissettiğim boogers’ın fotoğrafları olsa bile cevap veriyor.

Neyse.

Bir döküntü var ve ona bir fotoğrafını gönderdim. Çünkü ben de öyle. O bir aziz çünkü değerli bilgilerle cevap veriyor ve vücut parçalarımın rastgele fotoğraflarını görmek istemediğinden emin olmasına rağmen numaramı engellemiyor.

Hikayenin ahlakı: Boynumda döküntü var. Ve arkadaşım olmayarak kızarıklıklardan ve hipokondriyaklardan kendinizi bu kadar risksiz insanlara gerçekten garip fotoğraflar gönderiyorum. Rica ederim.

Kayıt için döküntü bizzat çok daha kötü ama aydınlatma orada süper parlaktı ve selfie kameram süper HD değil, bu yüzden dramatik çıkmadı, ama süper inişli çıkışlı ve pembe.

Oh, ve tamales yedik. Son.

Soru: Bu hafta sonu nasıl harika kaldın?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

PaylaşmakPosta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.