Ne istediklerinizi nasıl yenir ve şişman almaz

Merhaba! Bugün tam olarak nasılsın? Bugün, bu saniye ideal mi? Harika umarım sevdiğin şeyleri yemek hakkında inanıyordum, son zamanlarda çok fazla şişman alamıyordum ve bugün bununla ilgili birkaç düşünceyi paylaşmak istiyordum. En önce koşmanın yanı sıra yemekten bahsedelim…

Koşuyor… Bugün koşum sırasında Quick Woman kitabını sesle tamamladım. Genel olarak, bunun harika bir kitap ve büyüleyici bir hikaye olduğuna inanıyorum. Hayatının eskort kısmı hakkında çok daha fazla ayrıntı isterdim. Belki de bu ilginç ama ilginç, değil mi?!
En güncel videolarım

Bir günde ne yiyorum – Runner Edition
Bir günde ne yedim. Bir koşucunun yemek günlüğü şu anda bir maraton veya yarım maraton için eğitim almıyor. Kahvaltı, öğle yemeği, akşam yemeği ve atıştırmalıklar artı ipuçları.

Daha fazla video

0 saniye 14 dakika, 26 saniye

Sıradaki
Athleta Running Shorts Review.mp4
08:21

Canlı
00:00
08:21
14:26

Post-koşu, bazı üzümler için gerçek koşumdan sonra mağazaya çarptım. Onları yemeyi bırakamıyorum. Duramıyorum durmaz.

Ayrıca bu soğuk demlenmiş buzlu kahveyi attım. Hepsini yarın içmeyi ve daha sonra ilçeye koşmayı planlıyorum. Herhangi bir kişi beni yol boyunca gece gününe koyabilir mi? Teşekkürler.

Mağazadayken ayrılmadan önce başka ne istediğime inandım. Ben fasulye can atıyordum. Fasulyeyi severim.

En azından bir haftada soba üzerinde büyük bir kaynar pinto fasulye tenceresi tıklatan köpüren bir kapağın gürültüsüyle büyüdüm. Benim evim annem yeni bir parti yapmadan önce haftada birkaç kez yemek ile fasulye olurdu.

Neyse.

Birkaç kutu fasulye aldım – garbanzo, böbrek, pinto – favorilerim şimdi ideal ve öğle yemeği vardı. Bu beni şişmanlamadan istediğiniz şeyi yeme konusundaki düşüncelerime geri getirdi.

Yıllar önce sezgisel yemek buldum, büyük olasılıkla yaklaşık 6 yıl. Kitabı kontrol ettim, hatta yazarlardan biriyle bire bir oturum yaptım. Sezgisel yeme, vücudunuzun ipuçlarını dinleme fikri ve hem fiziksel hem de zihinsel olarak sağlıklı bir kilo almak için sinyallerdir.

Sezgisel yemenin en zor adımlarından biri, her türlü “yasak gıdadan” kurtulmaktır. Sınır dışı yiyecekler yoktur (programın ölümcül alerjisi olmadıkça ve o zaman bu tipik bir anlamdır). Mesele şu ki, istediklerinizi, vücudunuzun ne istediğini yiyebilmelisiniz.

Bu, uzun süredir belirli gıda politikaları altında yaşayan herhangi bir birey için korkutucu ve zor bir fikirdir. Kendinizi kurabiye veya fıstık ezmesi veya peynir yemenin sizi şişmanlatacağına ikna ettiğinizde – o yemeği tipik bir insan gibi yemek zordur.

Kendinize ne istersen yemeye izin verirseniz – kahvaltı, öğle yemeği ve her gün akşam yemeği için patates kızartması yemenizi engelleyecek ne olur?!

Ya her gece çilek sallamak istiyorsan? Bu seni kilo alacak. Vücudunuzu dinleyemezsiniz! Vücudunuz, Cheetos, Skittles ve Nutella’nın doğrudan kavanozdan çıktığı tüm isteklerle güvenilemez!

Evet, her gün her gün patates kızartması ve Oreo’lar yiyorsanız kilo alabilirsiniz. Belki. Ancak aynı şekilde sh! t gibi hissedeceksiniz. Bu kadar sezgisel yemenin de büyük bir parçası -> Vücudunuzu dinleyin.

En ilk başta kendime istediğiniz her şeyi yemek için tam izin verdiğimde biraz aşırıya kaçtım. Birinin tadını çıkarmak yerine iki ve yarım çörek yedim. Her neyse çikolata parçaları ekledim – PB tostu (mikrodalga fırında ısıtılmış, dene), protein sarsıntıları, yoğurt, tahıl. Evet, tahıl bile.

Ve iyiydi. Yaşlandı. Bu yasaklanmış yiyeceklerin heyecanı parlaklığını kaybetti. Tuzlu yiyeceklerin yanı sıra gevrek sebzelerin yanı sıra kahverengi pirinç gibi başka şeyleri canlandırdım.

Sadece mutlak tercih edilen tedavi yiyeceklerinizi isteyeceğiniz endişesi, ancak bu nadiren durum. Muhtemelen belirli sağlıklı gıdalara yönelik tercihleriniz de var. Vücudunuzu dinlemenin yanı sıra önemlidir.

Bir kutu kraker ve bir diyet planı kola ile tam buğday ekmeğinde hindi sandviç yedikten sonra nasıl hissediyorsunuz?

8 çikolatalı kurabiye yedikten sonra nasıl hissediyorsunuz? Fine 9.

Tarih gecesi zarif bir somon yemeği yedikten sonra nasıl hissediyorsunuz?

Filmlerde kendiniz büyük bir patlamış mısır yedikten sonra nasıl hissediyorsunuz? (Biraz gurur duyuyorum, ancak aynı şekilde şişirilmiş.)

Pizza gecesinden sonra tofu stir fry gecesi nasıl hissediyorsunuz?

Tam olarak nasıl hissettiğinize ve bu, geminizi dikkatlice yönlendirmeye yardımcı olacaktır.

Ama aynı şekilde – isteklerinize saygı gösterin. Çoğu zaman çikolatayı ‘yöntemimden çıkmanın yanı sıra bana biraz çikolata sağlayın’ bir tür vibe olarak can atıyorum. Bugün fasulye ve şeker erik domatesleri can atıyordum.

Bazen fro-yo’yu muz ve fındık ile can atıyorum, diğer zamanlarda humusa batırılmış kavrulmuş sebzelerle pizza can atıyorum.

Önemli olanVücudunuzu ve zihninizi dinlemelisiniz. Her türlü ‘sınırlama’ gıdalarından% 100 kurtulun.

İpucu: Kendinize sevdiğiniz tüm sağlıklı yiyecekleri hatırlatın ve buzdolabınızı onlarla stoklayın. Sağlıklı şeyler yemeyi kendiniz basitleştirin. Mağazanın Oluştur bölümünde zaman ayırın ve size neyin harika göründüğünü görün. Harika bir şey olduğu için lahana almanıza gerek yok. Meyveleri ve istediğiniz sebzeleri yiyin.

İkramların yanı sıra arzularda da gerçekten zevk almanıza izin verin. Yargı yok. Binging yok. Sadece zevk al.

Soru: Bugün tercih ettiğiniz “sağlıklı” yiyecek nedir?

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.