Chicago’da on altı

Yaşam hedeflerimden biri Amerika Birleşik Devletleri’ndeki her belirtide koşmak. Ben gerçekten Ben ve geçen yaz ülke çapında yolculuk yaptığımda Illinois’de koştum, ama bugün Chicago’da koştum ve gerçekten bu belirtiyi bir patlama ile geçti gibi hissettim!

Meghann, Leslie, Emily, Beck, Jenn, Evan, Theodora’nın yanı sıra, hepsi sıcaklığı yenmek için uyanık olmadan önce otel lobisinde toplandık. Meghann ve Leslie, organize maratonumdan bir hafta önce Chicago için eğitim alıyor, bu yüzden eğitim rutinlerimiz şu anda aynı çeşitlilikte. Harika çalıştı mı?
En son videolarım

Jessica Simpson Anı – Açık Kitap İncelemesi
Jessica Simpson’ın yeni kitabı – Açık Kitap. Şarkıcı ve girişimci de hileler döker ve sahnelerin arkasında da anılarındaki sürprizler.

Sesli Kitabın İncelemesi – Jessica Simpson onu okur! Ayrıca ses sürümünü aldığınızda Perk Tunes var!

Daha fazla video

0 saniye 6 dakika, 5 saniye

Sıradaki
Biz Yabancılar İnceleme
09:42

Canlı
00:00
08:21
06:05

Koşmak, en iyi yöntemlerden biridir.

1.) Yeni bir yere göz atın

ve

2.) Yeni arkadaşları anlayın.

Blog yazarlarıyla koşu, yemek ve yaşam hakkında konuşmak harikaydı. Kesinlikle hepimiz birbirimize bir kaza programı aldık ve ben de beğendiğim.

Önceden koşmak, biraz kahve ve TJ’nin fıstık ezmesi dolu simitler vardı. Bu hafta sonu uzun vadede düzenlemediğim için önceden planlanmış bir yakıtım yoktu. Snacking için simit getirdim ve dün gece koşu için bir Gatorade seçtim.

Benim uyku odalarımı almamak için banyoda sessizce yemek zorunda kaldım!

Lakefront yolunda su üzerinde koştuk (“Lakefront” durumunda sizi ima etmedi). Bir fotoğraf için durduğumuz gibi şehirde paranın yanı sıra güneşin yanı sıra muhteşem oldu.

Sohbet etmek için zaman geçebildiğimiz için 16 mil hızlı gitti? Şimdi gerçekten çalışan bir grup arka evi keşfetmek istiyorum.

Gerçekten programımda 16 mil eğitim almıştım, ancak şehir dışında olacağımı fark ettiğimde, bunun bir kayıp olacağını düşündüm. Bu grubun birlikte çalışmasını keşfettiğim için son derece memnunum! Beni bir patlamış gibi rutin tuttular.

Koşmadan sonra Jamba Juice’e astarımız olan birkaç kişiyiz. Bu yerle tüketilmek için kullandım, ancak kendi dikkate değer smoothies yapmaya başladığımdan beri üstesinden geldim. Kendi smoothie’m bu sabah bir seçim olmadığından, orijinal smoothie aşkıma geri dönmekten çok mutlu oldum.

Sonra, eski, terli, kullanılmış fitness merkezi kıyafetleri için 16 mil koşmuş gibi kokuyordu çünkü duşa yöneldim. Çünkü onlar buydu.

Smoothie, sağlıklı yaşam zirvesi kahvaltısına ulaşana kadar beni biraz tuttu. Onlar kendi krem ​​peynir masanızın yanı sıra harika veya tuzlu karışım yapabilirsiniz.

Bunun bir brunch kutlaması için de süper sevimli bir kavram olduğuna inanıyorum!

Chicago Deep Meet Pizza öğle yemeği için menüde olduğunu anladığımdan beri bir simit ve bazı yumurta ile hafif tutmaya çalıştım.

Kahvaltıya geç kalmış olsam da, tercih ettiğim blog yazarlarından ikisinin yanında bir koltuk takabildim – Anne ve Katy! Anne benim için bir ton endişeyi gerçekten takdir ediyorum?

Kahvaltıdan sonra Chandra’nın yanı sıra Kongre otelinden ayrılmak için uzaya gitmek zorunda kaldım. Söylenti, perili ve bu konuda bazı hikayeler var!

Sonunda, çok beklenen Chicago Deep Meal Pizza için zaman oldu! Heyecanlıydım! Seyahat ederken bölgesel lezzetler yemeyi seviyorum?

Otelden Gino’nun doğusunda yürüdük. Koşmadığım zaman da yeni yerlerde dolaşmayı seviyorum. Tekrar olduğunda yöntemle ilgili bazı fotoğraflar için durduk.

Gino’nun East Pizzeria!

Dekor süper eğlenceli yanı sıra insanlar restoranın duvarlarında iz bırakmak için mümkündür.

Bizim garsonun yanı sıra bizim garson son derece kullanışlı ve dostça. Genel olarak, bu harika bir yemek deneyimi oldu!

Ek Süper Eklenen Perk bunu paylaşmak için harika bir iş oldu. Bir grup, öğle yemeği için birlikte kötü şöhretli Deep Meal Pizza’yı denemeye gittik. Gıda blog yazarlarıyla yemeyi seviyorum çünkü harika yemekleri gerçekten takdir ediyorlar ve kameranızı çıkardığınızda size garip bakmayın.

Başlamak için bir ev tarzı salata sipariş ettik…

Ancak tüm odak noktası bu olağanüstü pizzalar üzerinde olmalı. Bir vejetaryen pizza aldık …

Ve bir ıspanak pizza. Yapılması yaklaşık 45 dakika sürüyor, ancak tamamen beklemeye değer!

Her birinin bir dilimi vardı ve hangisinin daha iyi olduğunu gerçekten seçemedim. Kabuk her zaman pizzanın tercih ettiğim parçası olmuştur, bu yüzden bu benim için özellikle dikkate değer bir deneyim oldu. Kesinlikle beğendim. Bu kesinlikle en iyi pizza deneyimiydihiç vardı.

Kabuk kalın ve çok ağır olmadan lezzetli. Bu konuda neredeyse bir mısır unu kalitesi olan bir şey vardı. Yine beğendim.

Öğle yemeğinden sonra eşyalarımızı almak için otele geri dönmek zorunda kaldık ve metrolara gidiyoruz. Benim uçuş 5:30 pm yanı sıra e -posta ve diğer işleri yakalamak için oraya erken gitmek istedim.

Ne yazık ki, güvenlik hattı süper halsizdi ve uçuşumdan önce bıraktığım 30 dakika için web satın almamın buna değmeyeceği kadar. Bunun yerine, beklerken biraz buz almanın yanı sıra dizimi buzlandım. Bu sabah koşudan ağrıyorum! Uzun koşularımdan sonra buz banyolarına başlamayı düşünüyorum, ancak cesaretim olup olmadığını anlamıyorum. Göreceğiz.

Uçuş için bir salata aldım

Ve yağma çantamdan bazı atıştırmalıklar getirdi …

Şu anda havada 40.000 feet blog yazıyorum. Bu hafta sonu hakkında bir ton insan ve deneyimler var, ancak bu yayın yayınlamanın da uzun sürmesini istemiyorum, bu yüzden yarın yüzeyeceğim.

Bu çikolatalı kurabiyeleri yiyorum ve şekerleme yapmayı düşünüyorum. Saat dilimimi atmak istemiyorum, ancak bacaklarımın yorgunluktan ağrıyor olduğu kadar çok yorgunum. 16 mil koştuktan sonra her zaman flip floplarda dolaşmanın kombinasyonu vücudumun çığlık atıyor 🙁

Kendi hava yatak yatağıma ulaşmak için sabırsızlanıyorum!

Bana çalışma kitabını gönder

Kaydetmek

Paylaşmak önemsemektir!

Paylaşmak

Cıvıldamak

Toplu iğne

Paylaşmak

Posta

Paylaşmak

Leave a Reply

Your email address will not be published.